Teraz czytasz...
Bioslavnosti 2018. Ekologiczne spotkanie w Starym Mescie pod Snieżnikiem
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Bioslavnosti 2018. Ekologiczne spotkanie w Starym Mescie pod Snieżnikiem

Zwiedzanie zakładu produkującego żywność ekologiczną, targ bioproduktów, zajęcia dla dzieci, koncerty – to tylko niektóre z atrakcji Bioslavnosti. Po raz kolejny PRO BIO zaprasza na spotkanie do swojej siedziby w Starym Mescie pod Śnieżnikiem. Tuż obok polskiej granicy.

Ptaki i kasze w centrum

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą „Ptaki i kasze”.

Ptak – jako ważny wskaźnik czystości środowiska, kasze i ziarna jako tradycyjna podstawa naszej diety. Oba te komponenty doskonale wpisują się w tematykę rolnictwa ekologicznego, które w znacznym stopniu przyczynia się do utrzymania czystości środowiska, gleby i wody oraz jest źródłem godnych zaufania zdrowych surowców

– zapowiada Joanna Navratilova, marketing manager PRO BIO.

Targi żywności ekologicznej

Podczas targów żywności ekologicznej, na odwiedzających będą czekały liczne stoiska z możliwością degustacji naszych tradycyjnie ulubionych produktów i najświeższych nowości.

Przygotujemy dla Państwa potrawy z zapomnianych zbóż na różne sposoby, wyjątkowe pieczywo, naleśniki gryczane, racuchy jęczmienne i dania bezglutenowe; nie zabraknie BIO mięsa ani orkiszowego piwa Pašerák (Przemytnik). Zainteresowani będą mogli zwiedzić zakład i przyjrzeć się całemu procesowi produkcyjnemu, od mielenia ziarna aż po pakowanie gotowego produktu

– zapowiadają organizatorzy.

Zobacz także

Konserwa mielona z mięsa kaczki

Koncerty na Bioslavnosti 2018

Integralną częścią BIOSLAVNOSTI 2018 jest każdorazowo wieczorny program muzyczny. Również w tym roku na scenie pojawią się znane i lubiane zespoły z Czech i Słowacji.

Więcej informacji na temat BIOSLAVNOSTI 2018: www.bioslavnosti.cz

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.