Teraz czytasz...
BioFach powraca w 2022 roku. Hybrydowo
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BioFach powraca w 2022 roku. Hybrydowo

Avatar photo

Targi BioFach zapowiadają wielki powrót w 2022 roku. Nowa edycja wydarzenia łączyć będzie wydarzenia na miejscu z transmisjami online. Organizatorzy udostępnią znacznie większą powierzchnię, spodziewają się liczby wystawców zbliżonej do tej w z 2019 roku.

Targi BIOFACH VIVANESS 2022 odbędą się w Norymberdze w dniach 15 – 18 lutego 2022 (po raz pierwszy od wtorku do piątku). Organizatorzy zapowiadają, że udało im się osiągnąć skalę porównywalną z 2019 roku. Na wystawie zaprezentują się przedsiębiorcy z 70 krajów. BioFach to najstarsze i największe targi żywności ekologicznej i kosmetyków naturalnych na świecie. Ubiegłoroczna edycja, ze wzgledów związanych z pandemią COVID-19, odbyła się w formule on line.

BioFach 2022. 13 hal targowych

Aby sprostać wymogom sanitarnym, BioFach i Vivaness odbędą się aż w 13 halach (1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8 i 9). Nie zabraknie strefy z nowościami, stoisk prezentujących startupy oraz bardzo rozbudowanej części kongresowej (także dla rolników).

Messegeschehen allgemein

Bezpieczeństwo sanitarne na targach BIOFACH

Impreza organizowana jest zgodnie z wytycznymi obowiązującymi na terenie Bawarii. Przetestowane zostały one podczas wydarzeń targowych organizowanych od września 2021

Bawaria posiada tzw. system sygnalizacji świetlnej, który wskazuje, w jakich warunkach mogą się odbywać imprezy w zależności od sytuacji epidemicznej. Rozróżniane są poziomy:

  • Zielony: koncepcja 3G lub – zgodnie z decyzją organizatora – dobrowolne 3G+ lub 2G.
  • Żółty: koncepcja 3G+ lub – zgodnie z decyzją organizatora – dobrowolne 2G
  • Czerwony: koncepcja 2G

3G: Wejście dla gości dla osób zaszczepionych, ozdrowieńców lub przebadanych (test antygenowy lub PCR).

3G+: Wejście dla gości dla osób zaszczepionych, wyleczonych lub poddanych testowi PCR.

2G: Wejście dla gości zaszczepionych lub ozdrowieńców.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.