Teraz czytasz...
BioFach i Vivaness 2022. Targi wracają w wersji hybrydowej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BioFach i Vivaness 2022. Targi wracają w wersji hybrydowej

Avatar photo

15-18 lutego – w tych dniach (po raz pierwszy od wtorku do piątku) organizatorzy Targów Norymberskich zapraszają przedstawicieli branży ekologicznej do udziału w największych światowych targach poświęconych żywności bio i kosmetykom naturalnym.

Edycja z 2020 roku, ze względu na epidemię koronawirusa, odbyła się jedynie w formie online.

Jak co roku, targom towrzyszyć będzie rozbudowana część kongresowa (wykłady będzie można śledzić również przez Internet). Temat przewodni: Ekologia. Klimat. Odporność. 

Nauka potwierdza, że ekstremalne globalne wydarzenia, takie jak kryzys klimatyczny lub pandemie są związane ze sposobem, w jaki traktujemy środowisko naturalne. Naukowcy przekonują również, abyśmy nie tracili serca. Rozwiązanie kryzysu jest w zakresie naszych możliwości. W tym celu rolnictwo ekologiczne musi stać się nową normalnością. Istnieje pilna potrzeba opracowania odpornych systemów „od gospodarstwa do talerze. Wytwarzanie naszej żywności, organizacja naszych gospodarstwa i zrównoważenie prowadzenie biznesów to gigantyczne zadanie zarówno dla każdego z nas, jak i dla rządów

– mówi Tina Adres, nowowybrana prezes niemieckiej organizacji BOLW zrzeszającej producentów ekologicznych.

Co: BIOFACH & VIVANESS

Gdzie: Norymberga, Niemcy

Kiedy: 15 – 18 lutego 2022.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.