Teraz czytasz...
BioFach 2022 z nową datą
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

BioFach 2022 z nową datą

Agnieszka Gotówka

Zaplanowane na 15-18 lutego 2022 Targi BIOFACH VIVANESS 2022 zostały przesunięte na lipiec. Decyzja została podyktowana kwestiami bezpieczeństwa i jest odpowiedzią na głosy wystawców.

Targi BioFach 2022 w lipcu

Targi BioFach i Vivaness odbędą się w dniach 26-29 lipca 2022 roku, a nie jak dotychczas zapowiadano w lutym 2022 r. Nadal aktualna pozostaje forma hybrydowa wydarzenia. Zainteresowani mogą odwiedzić hale stacjonarnie w Centrum Wystawowym w Norymberdze lub wziąć udział w transmisjach on-line.

Przypominamy, że ubiegłoroczna edycja Targów BIOFACH i VIVANESS ze względu na pandemię odbyła się wyłącznie on-line.

Bezpieczeństwo sanitarne podczas BioFach

Organizatorzy jednych z najważniejszych wydarzeń w branży produktów ekologicznych i naturalnych zapewniają, że dołożyli wszelkich starań, aby wydarzenie było w pełni bezpieczne. 7

Zobacz także


Targi BioFach i Vivaness odbędą się aż w 13 halach. Nie zabraknie strefy z nowościami, stoisk prezentujących startupy oraz bardzo rozbudowanej części kongresowej (także dla rolników). Impreza jest ponadto organizowana zgodnie z wytycznymi obowiązującymi na terenie Bawarii (przeczytaj więcej o tzw. systemie sygnalizacji świetlnej stosowanej podczas targów).

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.