Teraz czytasz...
BioFach 2021 i Vivaness. Ruszyły zapisy na wirtualną edycję

BioFach 2021 i Vivaness. Ruszyły zapisy na wirtualną edycję

Targi BioFach, czyli największe światowe wydarzenie związane z branżą żywności ekologicznej przenosi się w 2021 roku w świat wirtualny. Ruszyły zapisy.

E-spotkania zaplanowano na 17-19 lutego 2021.

Organizatorzy starają się, aby przenieść do formuły internetowej większość atrakcji znanych z wydarzenia odbywającego się w tradycyjnej formule.

Jakie elementy znajdą się w nowej formule targów?

Nie zabraknie możliwości przeprowadzania indywidualnych prezentacji produktowych, wymiany wiedzy, networkingu. BioFach i Vivaness to zawsze miejsce prezentacji nowych produktów i trendów – ten aspekt również nie zostanie pominięty. Prawdopodobnie jeszcze większą niż dotychczas rolę odgrywał będzie też towarzyszący targom Kongres.

Zapisy na BIOFACH / VIVANESS 2021 eSPECIAL już ruszyły. Odwiedzający mogą wybierać spośród kilku pakietów (Basic, Standard, Premium and Exclusive). Więcej informacji i zapisy: www.biofach.de/en/exhibitors/participation and www.vivaness.de/en/exhibitors/participation.

BioFach 2021 – kiedy szczegółowy program?

Szczegółowy program targów organizatorzy zapowiadają na styczeń 2021.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.