Teraz czytasz...
BIOEXPO Warsaw –  III Targi Żywności i Produktów Ekologicznych coraz bliżej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

BIOEXPO Warsaw –  III Targi Żywności i Produktów Ekologicznych coraz bliżej

Avatar photo

BIOEXPO Warsaw rozpocznie się już w ten czwartek, 30 września, i potrwa do 2 października. Na terenie Ptak Warsaw Expo zgromadzi się ok. 250 wystawców, którzy prezentować będą ofertę żywności ekologicznej i produktów przyjaznych naturze.

Liczba odwiedzających szacowana jest na prawie 15 tysięcy osób. Wśród wiodących marek, których ofertę będzie można poznać, znalazły się m.in. Soligrano, BioPlanet, BeOrganic, EkoZagroda, Dary Natury, SuroVital, Farmy Roztocza oraz Smak Natury.

Targi BIOEXPO są okazją do prezentacji oferty przez wszystkich przedsiębiorców, którzy uzyskali certyfikat jakości BIO. Przekłada się to na nawiązanie nowych relacji biznesowych, także tych międzynarodowych. Impreza jest bowiem wspierana przez IFOAM, europejską organizację zrzeszającą producentów żywności organicznej.

Co więcej zaś, w ramach programu Hosted Buyers, w wydarzeniu wezmą udział także zagraniczni kupcy zainteresowani importem żywności i produktów ekologicznych do swoich krajów.

BIOEXPO Warsaw. Imprezy towarzyszące

BIOEXPO to nie tylko szansa na rozwój biznesu, lecz także aktywne zaangażowanie się w przyszłość branży i przecieranie nowych szlaków. Podczas targów odbędą się dwa wydarzenia towarzyszące, organizowane przez Polską Izbę Żywności.

Pierwszym z nich będzie Organic Food Conference, współtworzona we współpracy z IFOAM Organics Europe, podczas której omówiona zostanie przyszłość żywności ekologicznej w kontekście rozporządzeń UE. Drugim z nich zaś Kongres BIOEXPO, podczas którego poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące produkcji ekologicznych kosmetyków i środków czystości.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.