Teraz czytasz...
BIOEXPO Warsaw 2020. Nowe pomysły i… standardy sanitarne
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BIOEXPO Warsaw 2020. Nowe pomysły i… standardy sanitarne

Avatar photo

Zespół ds. bezpieczeństwa sanitarnego Ptak Warsaw Expo ostatnie tygodnie poświęcił na opracowanie standardów dla wydarzeń, które odbędą się w nowych warunkach sanitarnych.

Jesteśmy pewni, że wdrożone procedury w połączeniu z wielkością powierzchni ekspozycyjnej naszego ośrodka dają gwarancję organizacji wydarzenia spełniającego wymagania dotyczące bezpieczeństwa bez uszczerbku dla jakości imprezy i komfortu jego uczestników. Jesteśmy gotowi na organizację targów w „nowej rzeczywistości”  dlatego działamy aby jesienią, w niezmienionym terminie, powitać branżę bio na targach BIOEXPO Warsaw. W terminie 8‑10 października 2020 będziemy wspólnie odbudowywać nasze relacje biznesowe, dyskutować o skutkach pandemii, będziemy też mówić o przyszłości, trendach i oczywiście o nowościach branży bio, eko i organic – mówi Agata Szczepaniak, dyrektor projektu BIOEXPO Warsaw.

Kto pojawi się na drugiej edycji BIOEXPO?

Udział w drugiej edycji targów potwierdziło ponad 160 firm zarówno z Polski  (Bioplanet, Smak Natury, Farma Świętokrzyska, Eko-Wital, Eco & More, Better Land, Dary Natury, Surovital, Merkury, NaturAvena, Bioberry, Eurus czy Bonus Plus, Carrefour ) jak i z zagranicy (Czech, Ukrainy, Niemiec, Irlandii, Korei) – aktualna lista wystawców znajduje się na stronie www.bioexpo.pl.

 Co będzie sie działo?

– Warto również podkreślić, że impreza ma charakter stricte biznesowy i  będziemy kładli na ten aspekt jeszcze większy nacisk. Tworzymy idealną przestrzeń do przeprowadzania rozmów handlowych oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Prowadzimy aktywną rejestrację odwiedzających i już dziś wiemy, że tegoroczne BIOEXPO Warsaw planuje odwiedzić ponad 5 000 osób, wśród których należy wyróżnić duże sieci handlowe oraz sieci FMCG, hurtownie i sklepy specjalistyczne, jak również przedstawicieli sektora HoReCa. Rejestracja B2B odbywa się poprzez specjalny formularz dostępny na naszym portalu www.bioexpo.pl. – informuje Agata Szczepaniak – Dyrektor Projektu.

Targi BIOEXPO Warsaw to również niepowtarzalna okazja do zapoznania się z trendami, nowościami. Nowe produkty, usługi oraz technologie prezentowane będą w Strefie Nowości oraz rywalizować będą w Konkursie na najlepszy Produkt BIOEXPO 2020.

Kongres BIOEXPO po raz 2.

Targom towarzyszy, unikatowy na skalę Polski Kongres BIOEXPO, który kompleksowo podejmuje tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości, porusza również tematykę zdrowia, zagrożenia jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej planety i wiele innych. Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych, organicznych wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów. Dodatkowo w ramach tegorocznej edycji Kongresu zaplanowano Konferencję Polskiej Izby Opakowań.

Odmrożenie gospodarki i przywrócenie równowagi ekonomicznej będzie możliwe tylko wtedy jeśli ponownie zaczniemy się spotykać i rozmawiać o współpracy. Dlatego Ci, który planują swoją bliższą i dalszą przyszłość w branży bio powinni koniecznie zapisać sobie termin targów BIOEXPO Warsaw w kalendarzu i nie przegapić tej niepowtarzalnej okazji  do spotkania i nawiązania nowych relacji   – dodaje Agata Szczepaniak.

Targi wspierane są przez najważniejsze międzynarodowe i krajowe instytucje związane z branżą m.in.: Międzynarodowa Federacja Rolnictwa Ekologicznego IFOAM EU, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polska Izba Żywności Ekologicznej, Demeter, Ekoland, Ekołan, Biokurier, Ekodostawcy, Polska Izba Opakowań, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań, Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji oraz wiele innych – pełna lista znajduje się na stronie www.bioexpo.pl

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, a także materiały z poprzedniej edycji imprezy znajdują się na naszej stronie internetowej www.bioexpo.pl.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.