Teraz czytasz...
BIOEXPO Warsaw. 100 zagranicznych kupców odwiedzi targi w poszukiwaniu polskiej żywności eko
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BIOEXPO Warsaw. 100 zagranicznych kupców odwiedzi targi w poszukiwaniu polskiej żywności eko

Avatar photo

100 zagranicznych kupców, zainteresowanych importem polskiej żywności ekologicznej odwiedzi targi BIOEXPO Warsaw – zapowiadają organizatorzy.

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO odbędą się w terminie 11-13 października 2019 r. w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k/Warszawy. Oferta wystawców obejmować będzie tylko produkty z certyfikatem żywności ekologicznej.

W programie Hosted Buyers, który odbywa się w ramach targów, swój udział potwierdziło ponad 100 kupców z zagranicy, którzy są zainteresowani importem polskich produktów.

Do dyspozycji naszych wystawców i biznesowych odwiedzających oddajemy dedykowaną platformę do umawiania spotkań odpowiadających preferencjom obu stron, a także kameralną przestrzeń do rozmów

– mówi Agata Szczepaniak, Dyrektor Projektu – BIOEXPO Warsaw – lokalizacja naszego centrum, w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska, 15 min samochodem od centrum Warszawy sprawia, że w targach chętnie uczestniczą osoby decyzyjne w zakresie zakupów z sektora handlu, FMCG, jak i HoReCa.

Kongres BIOEXPO

Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i roduktami ekologicznymi będzie miał szansę także uczestniczyć w trzydniowym Kongresie BIOEXPO, podczas którego kompleksowo zostanie podjęta tematyka rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. Eksperci i praktycy dyskutować będą również o zdrowiu, zagrożeniu jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej Planety i na wiele innych tematów.

Strefa nowości na BIOEXPO Warsaw

Najnowsze trendy zaprezentowane zostaną w STREFIE NOWOŚCI gdzie wystawcy pokażą swoje wybrane produkty, a odwiedzający spośród nich wybiorą ich zdaniem najlepsze. Do dyspozycji zarówno wystawców jak i odwiedzających oddany zostanie dedykowany Job Center, w którym będzie można dowiedzieć się jak napisać poprawnie CV, jak przeprowadzić idealną autoprezentację, a także złożyć swoje CV i znaleźć wymarzoną pracę w sektorze ekologicznym. Wystawcy zaś zgłoszą swoje zapotrzebowanie.

Atrakcje dla konsumentów

Do odwiedzenia BIOEXPO Warsaw organizatorzy zapraszają również konsumentów, którzy najwięcej znajdą dla siebie w niedzielę (13.10.2019). Tego dnia ambasadorzy ekologicznego stylu życia: Katarzyna Bosacka, Katarzyna Jankowska (Mama Alergika Gotuje) oraz Grzegorz Łapanowski będą opowiadać, gotować, doradzać i przekonywać do zmiany swoich nawyków żywieniowych i stylu życia poprzez wykluczenie produktów konwencjonalnych na korzyść tych w jakości BIO, ORGANIC, EKO, DEMETER, FAIRTRADE.

Tego dnia będzie można również dowiedzieć się od Mariusza Budowskiego (Odmładzanie na Surowo) jakie wyroby spożywać by zachować zdrowie i młodość na długie lata. Będzie także można zrobić zakupy na BioBazarze Special Edition, zjeść BIO brunch, napić się ekologicznych napojów. Na wspólne gotowanie zaprasza Fundacja Szkoła na Widelcu, która od lat pracuje na rzecz dobrego żywienia pokazując dzieciom jak jeść zdrowo i smacznie.

Więcej informacji o imprezie, programie targów, liście wystawców oraz innych atrakcjach poza wystawienniczych na stronie www.bioexpo.pl i na profilach na Facebooku i Instagramie: bioexpo.warsaw.

Partnerem Głównym Targów jest LIDL – sieć sklepów dyskontowych działających na terenie 26 państw europejskich.

Biokurier jest partnerem medialnym wydarzenia.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.