Teraz czytasz...
BioBazar znów w Fabryce Norblina. Powrót w drugiej połowie roku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

BioBazar znów w Fabryce Norblina. Powrót w drugiej połowie roku

Avatar photo

Żywność ekologiczna bezpośrednio od producentów znów pojawi się w zabytkowych halach Fabryki Norblina. 1800 metrów kwadratowych, 10 000 produktów, 5 dni w tygodniu – BioBazar powraca na Wolę w drugiej połowie 2021 roku.

Aktualnie targ funkcjonuje tymczasowo na Mokotowie, przy ul. Wołoskiej 3. Od 2010 roku, regularnie pojawia się na nim ponad 100 wystawców, z których wielu jest związanych z BioBazarem od samego początku.

Do współpracy zgłaszają się także kolejni dostawcy i producenci. Targ systematycznie zyskuje też kolejnych klientów – tygodniowo zakupy robi tu ok. 5 tys. osób.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że po kilku latach wracamy do swojej pierwotnej lokalizacji w zupełnie nowej odsłonie. Okrągłych 10 lat naszej działalności zobowiązuje – zatem szykujemy dla naszych klientów jeszcze więcej atrakcji. Zupełnie odmieniony koncept stoisk, które ułatwią i uatrakcyjnią ekspozycję produktów, więcej przestrzeni – to tylko początek zmian. Pojawią się nowi wystawcy, m.in. oferujący produkty kuchni z różnych stron świata. Działać będzie koncept, w którym kucharze korzystać będą z sezonowych produktów z BioBazaru, pojawi się również więcej opcji jedzenia na miejscu czy na wynos. Do dyspozycji gości będzie także kawiarnia prowadzona przez naszego wieloletniego wystawcę czy piekarnia, która zaproponuje pieczywo wypiekane na miejscu – mówi Joanna Żuchlińska, Marketing Manager BioBazaru w wypowiedzi cytowanej przez propertynews.pl .

Sprawdź inne newsy dotyczące rynku żywności ekologicznej

Źródło: propertynews.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.