Teraz czytasz...
BioBazar uruchomił opcję zamówień online
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BioBazar uruchomił opcję zamówień online

Avatar photo

Cała oferta katowickiego i warszawskiego BioBazaru dostępna jest online. Ruszył sklep internetowy. W Warszawie produkty można zamawiać do domu lub odebrać wcześniej przygotowane paczki. W Katowicach na razie dostępna jest tylko druga opcja.

Oferta sklepu internetowego, to tak naprawdę oferta BioBazaru, więc w Warszawie to około 10 000 produktów zaś w Katowicach około 5000 produktów – mówi Joanna Żuchlińska, marketing manager BioBazaru.

Uruchomienie sklepu internetowego z pewnością przyspieszyły zawirowania związane z pandemią.

– Jeszcze przed rozporządzeniami, wprowadziliśmy ograniczenia jeśli chodzi o liczbę osób przebywających jednocześnie na BioBazarze. Oczywiście przy wejściach umieszczone są dozowniki z płynami do dezynfekcji, dezynfekcja klamek czy drzwi ma miejsce co godzinę. Nasi Wystawcy zostali zaopatrzeni w przyłbice, a same stoiska oddzielone plexi czy szybą. To duża zmiana szczególnie dla miejsca, gdzie chodzi nie tylko o zakupy, ale też o rozmowy ale pomału wszyscy się do tej nowej rzeczywistości przyzwyczajamy

dodaje Joanna Żuchlińska.

Czytaj: Bio, Eko, Organic – czy są różnice

BioBazar, czyli…

BioBazar to targ z ekologiczną żywnością – przyjazne miejsce dla fanów kuchni, gotowania i zdrowego stylu życia. Umożliwia zakupy bezpośrednio od ekologicznych rolników i producentów. Odbywa się w Warszawie i Katowicach.

 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.