Teraz czytasz...
Biobazar świętuje 5 urodziny i otwiera nową lokalizację w Gdańsku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Biobazar świętuje 5 urodziny i otwiera nową lokalizację w Gdańsku

 

Już 5 lat minęło od uruchomienia pierwszego BioBazaru w Warszawie. To cykliczne wydarzenie odbywa się także w Katowicach a niedługo również w Gdańsku. 

W grudniu inauguracja w Gdańsku…

– Od ponad 5 lat z powodzeniem organizujemy BioBazar w Warszawie, od 1,5 roku również w Katowicach, jednak zawsze marzyliśmy o dostępie do morza. Dlatego począwszy od soboty 12 grudnia 2015, BioBazar będzie odbywał się w Gdańsku, w jednej z hal, przy ul. Doki 1, na terenie dawnej stoczni – mówi Joanna Żuchlińska, marketing manager BioBazaru.

– Zależy nam na stworzeniu atrakcyjnego miejsca dla mieszkańców całego Trójmiasta, gdzie w soboty będzie można spędzić rodzinnie czas, spotkać ze znajomymi, wziąć udział w warsztatach kulinarnych i na temat żywności eko i jej certyfikacji, a przede wszystkim zrobić wyjątkowe zakupy. W ramach BioBazaru w Gdańsku organizowane będą poza warsztatami, gry, pokazy kulinarne dla dzieci i młodzieży czy zbiórki elektrośmieci, ponieważ działalność BioBazaru ma również na celu zmianę podejścia do konsumpcji na bardziej odpowiedzialną. BioBazar w Gdańsku będzie miejscem, gdzie planujemy zająć się również promocją ekologicznych gospodarstw i producentów z regionu, jak również aktywizacją mieszkańców do wspólnego spędzania czasu, gier i innych aktywności, które prowadzą do wzrostu świadomości ekologicznej – dodaje Joanna Żuchlińska.

…a wcześniej 5 urodziny w Warszawie

Warszawski BioBazar co sobotę odwiedza prawie 3 000 osób, w środy 1500, a ostatnio uruchomiono także „Piątki po pracy”, w czasie których robi zakupy również kilkaset osób.

– Z okazji 5 urodzin BioBazar przygotował atrakcje, które pozwalają cieszyć się urodzinami już od dziś. Rozpoczęły się konkursy na facebooku, w których można wygrać hity BioBazaru takie, jak koszyki na zakupy i fartuchy kuchenne, a także designerskie kubki termiczne. Warto obserwować FunPage BioBazar Warszawa! W najbliższą sobotę 21 listopada na terenie byłej Fabryki Norblina stanie fotobudka, w której będzie można zrobić sobie BioBazarowe pamiątkowe zdjęcie z okazji pięciolecia zapewnione! Będzie też poczęstunek urodzinowy – poncz i słodkości! – zapowiada Joanna Żuchlińska.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.