Teraz czytasz...
Biobazar przenosi się na Mokotów
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Biobazar przenosi się na Mokotów

Agnieszka Gotówka

Warszawski BioBazar z nową lokalizacją. Już od 25 listopada br. pracownicy EMPARK Mokotów Business Park, okoliczni mieszkańcy oraz wszyscy entuzjaści zdrowego jedzenia będą mogli kupić żywność bezpośrednio od ponad 150 ekologicznych i certyfikowanych rolników oraz producentów wystawiających swoje produkty na targu BioBazar-u.

Przeprowadzka na 3 lata

BioBazar dotychczas mieścił się na ul. Żelaznej, 25 listopada zmieni jednak swoją lokalizację (pod nowym adresem funkcjonować będzie przez 3 lata – tyle potrwa remont obiektów po dawnej fabryce Norblina).

Producenci żywności ekologicznej zajmą parter oraz poziom -1 w budynku Merkury, który jest częścią EMPARK Mokotów Business Park. BioBazar będzie czynny trzy razy w tygodniu, w środy i piątki od godziny 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00. Dla klientów wydzielonych zostanie 70 miejsc parkingowych.

Dzięki pozyskaniu tak wartościowej marki jak BioBazar robimy bardzo duży krok do przodu w zakresie zmiany postrzegania EMPARK-u, kojarzonego głównie z miejscem pracy.  planujemy rozbudowę placu, rozszerzenie jego funkcjonalności, zwiększenie obszaru zieleni oraz miejsc siedzących, tak aby był on przestrzenią służącą do wypoczynku

– skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Zmiana lokalizacji ma związek z remontem, jaki rozpoczął się w budynku przy ul. Żelaznej.

Długo szukaliśmy nowego miejsca, które spełni nasze wymagania w zakresie warunków sanitarnych, dostępu do mediów, powierzchni, parkingu, a do tego będzie dobrze skomunikowane i da nam możliwość rozwoju

– tłumaczy Joanna Żuchlińska z BioBazar-u.

BioBazar, czyli…

BioBazar funkcjonuje od 2010 roku. Powstał w odpowiedzi na rosnącą świadomość konsumentów w zakresie spożywania zdrowego i ekologicznego jedzenia oraz w celu popularyzacji zdrowego trybu życia.

W Warszawie znajdują się dwa targi pod tą marką, jeden w Katowicach. Wystawia się na nich ponad 150 rolników i producentów żywności ekologicznej. Kupić tam można wędliny, mięso, drób, nabiał, jaja, sery, owoce, warzywa, przetwory i soki, ryby oraz wiele innych certyfikowanych produktów.

Zobacz także


Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.