Biobazar dostarczy eko zakupy do domu

Dostępne na BioBazarze produkty ekologiczne: owoce,warzywa, wędliny, mięsa, drób, sery, nabiał, przetwory, ryby, pieczywo, wypieki, kosmetyki, środki czystości i wiele innych certyfikowanych produktów – od niedawna zamawiać można także z dostawą do domu.

– Odpowiadając na zapytania klientów czy jest możliwość zamówienia zakupów z BioBazaru z dostawą do domu postanowiliśmy przetestować takie rozwiązanie. Wiemy, że np. choroba dziecka, organizacja przyjęcia rodzinnego czy po prostu chęć wyspania się czasem uniemożliwia klientom przyjazd na BioBazar a nie chcą oni rezygnować z zakupów u swoich ulubionych rolników czy producentów, stąd pomysł na dostawę zakupów – tłumaczy Joanna Żuchlińska z Biobazaru.

Produkty zakupione w dostawie są droższe o 10% , dostarczane w odpowiednich warunkach tak aby nie straciły nic na jakości. Dostawy realizowane są w promieniu 30 km od BioBazaru (ul. Żelazna 51/53).  – Aby złożyć zamówienie wystarczy napisać (zamowienia@biobazar.com.pl) lub zadzwonić (22 620 09 18) a skompletujemy zamówienie i przywieziemy je do domu – dodaje Joanna Żuchlińska.

Biobazar to ekologiczny targ, który co tydzień odbywa się w Warszawie na terenie dawnej fabryki Norblina (ul. Żelazna 51/53).

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Brak postów do wyświetlenia