Teraz czytasz...
Bioamore – powstaje internetowy katalog branży BIO
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Bioamore – powstaje internetowy katalog branży BIO

Avatar photo

Powstaje internetowy katalog branży BIO. Ma ułatwić znalezienie dostawców i kontaktów. Projekt realizuje Agata Szczepaniak, kojarzona wcześniej z organizacją targów BIOEXPO oraz Natura Food.

Agata Szczepaniak

– Moim celem jest stworzenie jednej przestrzeni, gdzie każdy kto szuka kontaktów do producentów, dystrybutorów, sklepów, rolników czy aktualnych informacji o polskim sektorze bio, mógł je łatwo znaleźć w jednym miejscu, czyli właśnie na portalu Bioamore

– mówi Agata Szczepaniak, pomysłodawczyni Bioamore i właścicielka agencji Melagrana.

Agata Szczepaniak wcześniej zajmowała się m.in. organizacją targów BIOEXPO Warsaw oraz NATURA FOOD i beECO. Inauguracja portalu Bioamore zaplanowana jest na drugą połowę 2021 roku.

Zanim portal wystartuje, wszystkie informacje są publikowane na bieżąco na profilu facebookowym bioamore.portal. Na Bioamore znajdą się takie sekcje jak: katalog branżowy (firmy i nowości) oraz serwis informacyjny (historie ludzi z pasją, wiedza, partnerzy).

Agencja Melagrana to również: obsługa PR i marketingowa, doradztwo i szkolenia oraz organizacja targów, konferencji, spotkań.

Więcej informacji: www.melagrana.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.