Teraz czytasz...
BIO Expo Warsaw 2022. Kolejna edycja w październiku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BIO Expo Warsaw 2022. Kolejna edycja w październiku

BIO Expo Warsaw to Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 6-8 października 2022 w PTAK Warsaw Expo. Co przygotowali organizatorzy?

BIO Expo Warsaw gwarantuje przestrzeń do szerokiej prezentacji ofert kilkuset wystawców, a także obfituje w przyjazne biznesowi rozwiązania, które w kameralnej atmosferze sprzyjają dialogowi i nawiązywaniu nowych relacji między potencjalnymi partnerami.

Forum Żywności Ekologicznej

Poza częścią stricte networkingową odwiedzający będą mogli skorzystać z bogatej oferty Forum Żywności Ekologicznej, czyli cyklu branżowych warsztatów i seminariów tworzonych we współpracy z Polską Izbą Żywności Ekologicznej.

Forum Żywności Ekologicznej podczas targów Bio Expo

W czwartek (6.10.2022) odwiedzający dowiedzą się jak tworzyć rynek eko i jak do niego dołączyć. Dzień później prelegenci i liderzy branży skupią się na dominujących na światowych rynkach eko trendach. Wiedza o nich zdynamizuje krajowy rynek i wpłynie na jeszcze pełniejsze spełnienie oczekiwań konsumenta.

Sobota (8.10.2022) to z kolei czas na dyskusję o zielonej planecie i tym, jak dzięki rozważnemu podejściu do kwestii ekologii ją chronić.

Kogo będzie można spotkać na BIO Expo Warsaw?

Wydarzenie zostało podzielone na siedem podstawowych sektorów. Wśród nich znajduje się Food&Drink, czyli oferty producentów certyfikowanych produktów spożywczych, ekologicznej żywności i napojów.

Beauty&Cleaning to z kolei twórcy ekologicznych, naturalnych i organicznych kosmetyków oraz środków czystości.

Strefa Ekotech poświęcona będzie dystrybutorom i producentom maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, które tworzone są w duchu eko.

BIOlife to przestrzeń dla firm zajmujących się biotekstyliami, ekologicznymi zabawkami, sprzętem gospodarstwa domowego, AGD oraz ekologicznymi produktami dla zwierząt domowych.

Sprawdź kalendarz wydarzeń targowych w ekobranży

Zobacz także


Bioexpo i Strefa BIOagro

Podczas BIO Expo Warsaw pojawi się również strefa BIOagro, dedykowana producentom materiału siewnego i środków ochrony dla rolnictwa ekologicznego. Nie zabraknie również miejsca dla organizacji i instytucji wspierających, a także jednostek certyfikujących, czyli Supporting Bodies, czy też pomysłów na ekologiczny biznes w strefie Start Up.

Już dziś odbierz bezpłatny bilet na wydarzenie pod linkiem: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

BIO Expo Warsaw. Co? Gdzie? Kiedy?

  • 6-8 października 2022 (kiedy?)
  • PTAK Warsaw Expo Nadarzyn k. Warszawy (co?)

Zastanawiasz się czym właściwie jest żywność ekologiczna. Tutaj zebraliśmy najważniejsze informacje na temat certyfikowanych produktów ekologicznych.

źródło: materiały prasowe

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.