Teraz czytasz...
Berlin: Międzynarodowa Wystawa Gospodarki Żywnościowej Internationale Grüne Woche
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Berlin: Międzynarodowa Wystawa Gospodarki Żywnościowej Internationale Grüne Woche

W styczniu w Berlinie rusza 80. Internationale Grüne Woche – jedyna w swoim rodzaju międzynarodowa wystawa gospodarki żywnościowej, rolnictwa i ogrodnictwa, która odbywa się od 1926 r.

W zeszłym roku na targach było obecnych 1 650 wystawców z 70 krajów, a ich ofertę oglądało 410 000 zwiedzających, w tym około 100 000 specjalistów z branży. W 2015 roku oficjalnym partnerem wystawy jest Łotwa. Polskie stoisko narodowe organizuje Ministerstwo Rolnictwa we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Kraje i regiony, a w niektórych działach także wystawcy indywidualni, prezentują tu produkty rolne, żywność, napoje, lokalne specjały, produkty luksusowe i używki. Dużą część ekspozycji stanowią produkty świeże, jak owoce, warzywa, ryby, mięso i artykuły mleczarskie. Szeroka oferta wina, piwa i innych alkoholi oraz specjalności kuchni z całego świata zaspokoi wszelkie kulinarne życzenia. Coraz większą rolę na wystawie odgrywają, zgodnie z oczekiwaniami konsumentów, produkty ekologiczne z upraw kontrolowanych, bezpośrednia oferta producentów rolnych, odnawialne źródła energii i ogrodnictwo. Prezentowane są też osiągnięcia w dziedzinie chowu zwierząt hodowlanych i domowych.

Dla producentów z całego świata targi te są nie tylko rynkiem zbytu, lecz także umożliwiają sprawdzenie popytu na produkty i wzmocnienie wizerunku firmy. Dla zwiedzających to możliwość poznania oferty z całego świata, dokonania zakupów, ale też nawiązania kontaktów handlowych.

GRÜNE WOCHE 2015 w pigułce

CO: 80. Międzynarodowa Wystawa Gospodarki Żywnościowej, INTERNATIONALE GRÜNE WOCHE 2015 Rolnictwa i Ogrodnictwa

GDZIE: Berlin

KIEDY: 16 – 25 stycznia 2015 r.

DLA KOGO: Przedstawiciele branży żywnościowej, reprezentanci handlu hurtowego i detalicznego, gastronomii, firmy cateringowe, importerzy, specjaliści – z dziedziny rolnictwa, leśnictwa, ogrodnictwa i gospodarki rybnej,przedstawiciele władz i administracji z odnośnych resortów, zainteresowana publiczność z Niemiec i krajów sąsiednich, media.

Imprezy towarzyszące Targom IGW: liczne fora dyskusyjne, seminaria, konferencje, a także  spotkania ministrów żywności, rolnictwa i rozwoju wsi z różnych państw (w czasie poprzedniej edycji uczestniczyło w nich ponad 200 osób na stanowisku ministra lub sekretarza stanu).

Sprzedaż biletów:
W Przedstawicielstwie Targów Berlińskich w Polsce można zakupić wejściówki dla specjalistów (w formie imiennych identyfikatorów, wyróżniające się graficznie) w cenach promocyjnych. Ceny biletów są różne w zależności, czy kupimy je w przedstawicielstwie, online lub w kasie na miejscu.

Pozostałe rodzaje biletów na http://www.gruenewoche.de/en/VisitorService/Tickets/

Szczegółowe informacje na stronie:
http://www.targiberlinskie.pl/index.php/kalendarz-imprez/targi-w-roku-2015/grune-woche-2015

Bezpośrednia strona Targów w języku niemieckim i angielskim:
http://www.greenweek.de/

fot. targiberlinskie.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.