Teraz czytasz...
Akademia Biokuriera poświęcona Content Marketingowi za nami
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Akademia Biokuriera poświęcona Content Marketingowi za nami

Chętnych do zdobycia przydatnej wiedzy nie brakowało, co nas bardzo cieszy i motywuje do rozwijania projektu Akademii Biokuriera. Za nami warsztaty Wiedza, treści i obrazy w marketingu ekofirmy czyli content marketing w praktyce.

Dzieliliśmy się wiedzą i doświadczeniami z zakresu szerokiej palety działań content marketingowych i potencjału jaki ta (wbrew pozorom niemłoda) dziedzina marketingu otwiera przed ekofirmami. W końcu niemal każdy producent ekożywności (czy też sklep) ma do opowiedzenia ciekawą historię , co więcej nie musi przesadnie ubarwiać jej marketingowym lukrem bo największym atutem jest tutaj… sama prawda.

W zajęciach wzięło udział około 60 osób. Bardzo cieszą nas pozytywne opinie, które spływają  po szkoleniu – serdecznie zachęcamy do przesyłania kolejnych (także tych krytycznych) – pomagają nam one w przygotowywaniu kolejnych warsztatów.

Zgodnie z obietnicą udostępniamy uczestnikom (a także czytelnikom) 4 prezentacje (dostępne są za pośrednictwem serwisu SlideShare) oraz kilka zdjęć:

Prezentacje prowadzili:

ADAM TUROWIEC – właściciel agencji marketingowej, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu internetowego. Prowadził także własny startup w branży produktów ekologicznych i tradycyjnych.

Zobacz także


KAROL PRZYBYLAK – redaktor naczelny i wydawca czasopisma i portalu „Biokurier.pl”, w branżę żywności ekologicznej obserwuje i analizuje od 2006 roku. Oprócz działalności dziennikarskiej zajmuje się wsparciem i doradztwem marketingowym dla firm.

Czym jest Akademia Biokuriera?

Akademia Biokuriera to projekt edukacyjny redakcji Biokuriera, w ramach którego przeprowadzamy szkolenia i udzielamy konsultacji dla przedsiębiorstw działających w branży produktów ekologicznych a także instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu: redakcja@biokurier.pl

Akademia Biokuriera poświęcona content marketingowi odbyła się w ramach teogorocznej edycji Targów Natura Food, przeczytaj naszą relację z tego wydarzenia: Targi Natura Food i beECO 2015 – podsumowujemy

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.