Akademia Biokuriera na Natura Food za nami. W poniedziałek jesteśmy we Wrocławiu

 

Za nami kolejna edycja Akademii Biokuriera. Podczas Targów Natura Food skupiliśmy się na temacie szeroko pojętej komunikacji. W poszczególnych prezentacjach podzieliliśmy się wiedzą na temat współpracy z bloggerami, dziennikarzami.

Tematy prezentacji z tegorocznej Akademii:

Jak zaistnieć w blogosferze? Współpraca małych eko producentów i właścicieli sklepów, restauracji z bloggerami kulinarnymi (Adam Turowiec)

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Przyciągaj media czyli współpraca z mediami „tradycyjnymi”.  Jak wykorzytać narzędzia PR, czy, gdzie i jak się reklamować? (Karol Przybylak)

Obraz mówi więcej niż słowo – sztuka doboru zdjęć i grafik do prezentacji produktów i komunikatów (Maria Zubowicz)

Skuteczne działania w mediach społecznościowych (Adam Turowiec)

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Już w najbliższy poniedziałek Akademia Biokuriera gosci na Forum Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska we Wrocławiu.

Tematy naszych prezentacji:

Adam Turowiec – Jak Cię widzą… Wizerunek i marka na rynku Dobrej żywności – jak je tworzyć, promować i wykorzystywać do skutecznego marketingu produktów, usług i regionu

Karol Przybylak – Informacja to potęga! Wykorzystanie mediów i marketingu szeptanego do budowania i utrzymania pozycji na rynku

 

Akademia Biokuriera to projekt, w ramach którego szkolimy przedsiębiorców zainteresowancyh rynkiem lokalnych, tradycyjncyh i ekologicznych projektów. Dzielimy sie wiedzą z zakresu marketing , komunikacji a także podstaw prowadzenia małego biznesu. Do współpracy zapraszamy eko sklepy, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia a także Lokalne Grupy Działania.

Więcej na temat Akademii Biokuriera: www.akademiabiokuriera.pl

 

Brak postów do wyświetlenia