Teraz czytasz...
Ocet i domowe porządki. 3 sposoby
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ocet i domowe porządki. 3 sposoby

Ocet przydaje podczas domowych porządków. Nierzadko stanowi też bazę do gotowych produktów oferowanych przez producentów środków czystości.

1. Ocet pomoże wyczyścić muszlę klozetową

Gdy chcesz usunąć kamień z miski sedesowej najlepiej napełnić syfon octem i pozostawić go na kilka godzin, by dobrze zadziałał. Najlepiej potem wyczyścić wszystko ostrą szczotką. Kamień powinien zniknąć.

2. Ocet pomoże wyczyścić meble

Prosty środek do czyszczenia drewnianych mebli możesz wykonać z mieszanki octu i oliwy z oliwek. Wystarczy w równych proporcjach połączyć oba składniki, np. łyżkę octu wymieszać z łyżką oliwy. Gotowy płyn nałóż najlepiej na szmatkę „ze starych rajstop” i przecieraj nią meble wzdłuż słojów.

3. Fugi i kafelki. Czyścimy octem

Glazurę można czyścić płynem przygotowanym z ½ szklanki octu, ½ szklanki amoniaku i ¼ szklanki boraksu rozpuszczonych w 4 litrach ciepłej wody.

Ocet inspiruje producentów naturalnych środków czystości

Briochin jest francuską firmą ze 100-letnią tradycją. Swoje produkty firma oparła głównie na czarnym mydle i mydle marsylskim oraz wyrobach właśnie na bazie octu.
Płyny do prania i płukania, do mycia naczyń, podłóg i wszelkich powierzchni znajdą zastosowanie w każdym domu, który dba o zdrowie i środowisko. Tradycyjne produkty, jak kamień drogeryjny oraz innowacyjne – żel octowy – poradzą sobie z każdym trudnym zadaniem. Produkty oferowane są przez sklepy ekologiczne w całej Polsce. Możecie je też kupić za pośrednictwem sieci.

Środki czystości Briochin z rabatem 10% na hasło “biokurier”

Wszelkie informacje o marce można uzyskać na stronie www.briochin.pl . Tam również można dokonać bezpośredniego zakupu. Uwaga! Do końca lutego 2020 na hasło “biokurier” 10% zniżki!

Tekst zawiera linki do sklepu internetowego partnera

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.