Nowość. Naturalne poduszki gryczane. Nie tylko dla najmłodszych

Poduszka wypełniona po brzegi łuskami gryki to propozycja nowej polskiej marki Gryczaki. Rybka Klementyna i Żłów Stefan wyglądają niezwykle przyjaźnie, a co ważne – niosą pomoc w wielu dziecięcych dolegliwościach.

3 w 1: poduszka, termofor, zabawka

– W zależności od potrzeb małych użytkowników poduszka może być kompanem do zabawy lub spania, a także termoforkiem rozgrzewającym brzuszek dziecka – tłumaczy Główny Projektant marki Gryczaki, Magdalena Tokarska. Szerokie zastosowanie przytulanka zawdzięcza wyjmowanemu wkładowi, ukrytemu w pokrowcu z zamkiem. Może on być umieszczony w zamrażarce, by po wyjęciu stanowić chłodzący okład na stłuczenia i guzy, ale też w piekarniku czy mikrofali – wówczas po uzyskaniu odpowiedniej temperatury może pełnić funkcję termoforka (sprawdzi się on choćby przy bólu brzuszka).

Zdrowy sen alergika

Poduszka wykonana z gryki to też alternatywa dla tradycyjnych poduszek (także dla dorosłych), wypełnionych pierzem, pianką, gąbką czy innymi – często sztucznymi – materiałami. Tanina obecna w łusce gryki hamuje rozwój roztoczy i bakterii, jest też antyalergiczna i bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci.

Po poduszkę wypełnioną łuskami gryki mogą również sięgać dorośli, choćby ci, którzy zmagają się z chorobami reumatycznymi.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Firma Gryczaki kieruje do swoich klientów ofertę produktów z gryką. Wszystkie produkowane są w Polsce. Znajdziemy wśród nich poduszki, pufy i siedziska, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla człowieka i środowiska. Więcej informacji znajdziecie na gryczaki.pl (powołujcie się na Biokurier ;)) 

Przeczytaj więcej na temat zdrowotnych walorów gryki

Brak postów do wyświetlenia