Michelle Obama gościła żony dyplomatów w gospodarstwie ekologicznym

Michelle Obama zaprosiła żony dyplomatów przybyłych na Zgromadzenie Ogólne ONZ do jednego z amerykańskich gospodarstw ekologicznych.

 

24 września 2010 wycieczka odwiedziła gospodarstwo ekologiczne i edukacyjne centrum Stone Barns Center, około 50 km na północ od Nowego Jorku. Żony (a także mężowie) przedstawicieli dyplomatycznych przyglądały się pracy gospodarstwa ekologicznego oraz poznały uczniów, którzy w Stone Barns Center poznają tajniki ekologicznej uprawy warzyw oraz chowu kur na wolnym wybiegu.

 

Stone Barns Center to nie tylko gospodarstwo ekologiczne sprzedające produkty lokalnie, ale także centrum edukacyjne (więcej informacji w j.angielskim).

 

O Michelle Obama, w kontekście promocji rolnictwa i ogrodnictwa ekologicznego, mówiło się już wcześniej przy okazji informacji na temat ekologicznego ogródka w bezpośrednim sąsiedztwie Białego Domu.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
fot. Stone Barns CenterJeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia