Konkurs fotograficzny „Przyroda Ojczysta” po raz dziewiąty

Przyroda Ojczysta to konkurs skierowany do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją jak i pomysłem na utrwalenie na kolorowych zdjęciach barwnego świata roślin i zwierząt. Jury ocenia nie tylko technikę wykonania fotografii, lecz przede wszystkim pomysł i aranżację nadsyłanych prac.

Przebieg konkursu

Konkurs Przyroda Ojczysta 2018 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2018, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/. Co miesiąc głosami internautów oraz głosami Jury jest wybierane Zdjęcie Miesiąca. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2019, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w pojedynku o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2018.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, są przyznawane 2 nagrody. W finale konkursu w styczniu 2019 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2018.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Jak zgłosić zdjęcie?

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość nieopublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu.

Brak postów do wyświetlenia