Na spotkanie różnorodności biologicznej. Szkolne obserwacje drzew – Poradnik Nauczyciela.

Na spotkanie różnorodności. Szkolne obserwacje drzew – Poradnik Nauczyciela to tytuł nowej publikacji Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym.

Publikacja powstała w ramach projektu Rok 2010 – Światowy Rok Różnorodności Biologicznej ONZ – promocja obchodów i podnoszenie świadomości społecznej poprzez programy edukacyjne i kampanię edukacyjno-informacyjną, która realizowana jest dzięki finansowemu wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej informacji

 


Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!
 

 


{jcomments on} rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia