Biokurier.pl – Kim jesteśmy

Biokurier.pl to czasopismo oraz portal o produktach ekologicznych i rynku żywności ekologicznej w Polsce. Od 2008 roku dostarczamy sprawdzone, rzetelne i świeże informacje na temat żywności ekologicznej, tradycyjnej i lokalnej a także kosmetyków naturalnych i innych produktów przyjaznych naturze i ludziom.

Oprócz konsumentów, naszymi odbiorcami są  sprzedawcy produktów ekologicznych, hurtownicy oraz sami rolnicy ekologiczni. Informujemy na temat ważnych wydarzeń z sektora BIO: konferencji, spotkań, imprez, czy też zmian prawnych. Przy redagowaniu portalu współpracujemy z ekspertami w dziedzinie rolnictwa ekologicznego i żywności ekologicznej.

Jesteśmy partnerami najważniejszych imprez branżowych w Polsce: Natura Food, World Food, EcoTime.

W ramach projektu Akademia Biokuriera organizujemy w ich trakcie seminaria i prezentacje dotyczące trendów na rynku żywności ekologicznej i produktów ekologicznych.

W ramach dystrybucji współpracujemy także z ok. 300 sklepami specjalistycznymi z żywnością ekologiczną na terenie całej Polski. Dołącz do nas

Biokurier jest tytułem prasowym zamieszczonym w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem rejestrowym 673 w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy.

Zareklamuj się u nas

Biokurier w mediach społecznościowych

Sledź nas na facebooku, instagramie lub twitterze