Teraz czytasz...
Wiosenny numer Biokuriera, a w nim… śniadania od kuchni!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wiosenny numer Biokuriera, a w nim… śniadania od kuchni!

Wraz z nadejściem wiosny w ręce naszych Czytelników oddajemy nowy numer Biokuriera. Nasz magazyn o produktach ekologicznych i rynku żywności ekologicznej w Polsce jest już w drodze do ekosklepów w całym kraju (nasz nakład to 32 000 egzemplarzy). Jakie tematy opracowaliśmy tym razem?

Zainteresowały nas śniadania i to ten temat uczyniliśmy przewodnim najnowszego numeru. Dietetycy pomogli nam odpowiedzieć na pytanie, czy warto jeść posiłek o poranku oraz jak powinien wyglądać. Czytelników zabierzemy też na kulinarną podróż po świecie. Zajrzymy do talerzy Amerykanom, Francuzom, Włochom, Anglikom i mieszkańcom Teneryfy. Jak wyglądają ich tradycyjne śniadania? Czy są zdrowe?

O wielkanocnym śniadaniu alergika opowie Katarzyna Jankowska, autorka książek z serii „Mama Alergika Gotuje”.

Joanna i Michał Litwińscy przytoczą nam 5 faktów na temat musli. Podzielą się też przepisem na tę pożywną przekąskę.

Poszukujemy też najlepsze pod względem smaku i jakości musztardy, ketchupy i majonezy. Na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Jakich składników nie powinno w nich być? Na te pytania odpowiadają nasi eksperci. Katarzyna Kosmala, autorka książki „Ziołowe smaki” podzieli się zaś przepisem na domowy ketchup.

Wiosna sprzyja aktywności fizycznej, w najnowszym numerze nie mogło więc zabraknąć i tego tematu. Przekonujemy, że ruch to zdrowie i dowodzimy, jak duże znaczenie ma dla kondycji całego organizmu.

Dzielimy się też przepisami na pyszne i pożywne dania. Gwarantujemy mnóstwo śniadaniowych inspiracji.

Biokurier jest dostępny również w prenumeracie indywidualnej
Biokurier jest dostępny również w prenumeracie indywidualnej

Nowy numer, nowy dział. Temat less waste w Biokurierze

W nowym numerze swoją premierę ma nowy dział: LESS WASTE. Będziemy pisać w nim o sposobach na zmniejszenie ilości produkowanych na co dzień odpadów oraz podpowiadać, jak przy tym oszczędzić czas i pieniądze. W artykule wprowadzającym piszemy o początkach idei zero waste.

Tradycyjnie nie zabraknie również tematów kosmetycznych. Tym razem zastanowimy się, jak oczyścić twarz na wiosnę. Podpowiadamy kilka ekologicznych sposobów na promienny wygląd.

Serdecznie zapraszamy ekosklepy do współpracy przy dystrybucji Biokuriera. Zapytajcie o pismo swojego przedstawiciela handlowego Bio Planet, Eko Wital lub Smak Natury. Możecie skontaktować się też bezpośrednio z nami.

Chcesz otrzymywać Biokurier bezpośrednio do domu? Zaprenumeruj

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.