Teraz czytasz...
Biokurier się zmienia! Co nowego?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Biokurier się zmienia! Co nowego?

Agnieszka Gotówka

Spis treści

Biokurier od lat cieszy się dużą popularnością wśród osób zainteresowanych produktami ekologicznymi i zdrowym trybem życia. Czytacie nas nie tylko w wersji tradycyjnej, ale i online. W tym roku postanowiliśmy nieco odświeżyć oba te źródła. Przeczytajcie, co zmieniliśmy.

Biokurier w druku w świeższej wersji

Od nowego roku posługujemy się nowym logo. Delikatnie je odświeżyliśmy, by nabrało świeżości. Postawiliśmy na prostotę w nowoczesnym wydaniu. Jak Wam się podoba? 😉

Inaczej prezentuje się też nasz serwis. Robiliśmy co w naszej mocy, by publikowane przez nas treści były lepiej widoczne i zachęcały Was do dalszej lektury. Staramy się, by teksty były wartościowe merytorycznie, ciekawe, a przepisy inspirujące. Nie zwalniamy tempa i piszemy o tym, co aktualne. Dopełnieniem tego jest troska o szatę graficzną portalu.

Drukowaną wersję Biokuriera możecie też czytać online. W serwisie znajdziecie nie tylko podgląd najnowszego numeru. Możecie też zajrzeć do archiwalnych treści.

Biokurier.pl. Idzie nowe!

Biokurier.pl możecie czytać nie tylko na komputerze, ale też na innych urządzeniach mobilnych, m.in. smartfonach. Dzięki wprowadzonym zmianom, i tu wygląd strony zyskał świeżość.

Dzięki temu łatwiej będzie czytać pisane dla Was treści, ale też wyszukiwać artykuły, które chcecie przeczytać. Baza naszych tekstów jest bardzo bogata. Nasi autorzy piszą dla Was o:

Chętnie czytacie też wywiady i inspirujecie się przepisami. Dziękujemy i zachęcamy do dalszej lektury 😉

Biokurier.pl działa też szybciej, a wyszukiwanie treści jest zdecydowanie łatwiejsze.

Pisanie o ekologii i zdrowym trybie życia to nasza pasja. Możecie się o tym przekonać, czytając artykuły Martyny Cieślińskiej, która dzieli się wiedzą na temat ogrodnictwa ekologicznego. Nowych treści z tego działu szukajcie u nas w piątki.

Z kolei ciekawostki na temat produktów żywnościowych opisują Joanna i Michał Litwińscy, którzy też publikują u nas swoje autorskie przepisy. Tych zresztą mamy zdecydowanie więcej, a w każdy wtorek przybywają kolejne.

Z kolei w poniedziałek publikujemy najnowsze informacje z branży eko. Karol Przybylak wyszukuje dla Was najważniejsze treści, byście zawsze byli na bieżąco.

Zaglądajcie też do naszych mediów społecznościowych. Na Facebook’u i Instagramie publikujemy ciekawe grafiki i linki do tekstów (również archiwalnych).

Zobacz także
letni numer Biokuriera

Mamywsieci.pl. To miejsce tworzymy dla Was!

A jeśli jesteście rodzicami, zachęcamy Was do odwiedzania serwisu mamywsieci.pl. Znajdziecie tam ciekawe artykuły dotyczące zdrowia i wychowania. Pisząc je, wiedzę czerpiemy ze sprawdzonych źródeł (książek i artykułów z czasopism medycznych). Dzielimy się też swoim doświadczeniem. Sami jesteśmy rodzicami, więc nie znajdziecie u nas moralizowania, bo wiemy, że każdy z nas jest inny. Mamy jednak nadzieję, że tymi kilkoma słowami wesprzemy Was, podpowiemy lub rozwiejemy wątpliwości (a, umówmy się, tych w opiece nad dziećmi jest sporo ;-)).

I pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na rozmowę z Wami. Czekamy na Wasze propozycje tematów i podpowiedzi, jak możemy ulepszyć nasze serwisy. Możecie do nas pisać na adres: redakcja@biokurier.pl i agnieszka.gotowka@biokurier.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.