Teraz czytasz...
XI edycja konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

XI edycja konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta

Uwielbiasz uwieczniać na zdjęciach piękno natury? Świat zwierząt nie ma przed Tobą tajemnic? Zgłoś swoje prace do konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta 2020, organizowanego już po raz jedenasty przez portal Ekologia.pl.


Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją, jak i chęcią utrwalenia na zdjęciach fascynującego świata przyrody w Polsce. Jury będzie oceniać zarówno pomysł i technikę wykonania fotografii, jak również emocje i ciekawe sytuacje ukazane na pracach.

Przebieg konkursu Przyroda Ojczysta

Konkurs Przyroda Ojczysta 2020 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2020. Uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia, logując się na stronie portalu. Co miesiąc głosami internautów oraz głosami Jury jest wybierane Zdjęcie Miesiąca.

Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2021, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w pojedynku o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2020.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, są nagradzane dwa zdjęcia, których autorzy otrzymają pamiątkowe dyplomy. W finale konkursu w styczniu 2021 zostaną przyznane dwie nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów Konkursu Przyroda Ojczysta 2020. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu – firmę SR Tech.

Jak zgłosić zdjęcie?

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie: http://spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta-2020

Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl, zastrzega sobie możliwość nieopublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.