Teraz czytasz...
Wystartował Miesiąc Fairtrade 2021 
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wystartował Miesiąc Fairtrade 2021 

Wybieram Fairtrade
Przez cały miesiąc, aż do 12 maja, w mediach społecznościowych sporo będzie się mówić o Fairtrade. Akcja ma celu zachęcenie jak największej liczby konsumentów do wyboru produktów z certyfikatem Sprawiedliwego Handlu.

Jednym z elementów akcji promocyjnej jest konkurs fotograficzny „Wybieram Fairtrade”. Nagrodzeni zostaną aż trzej autorzy najciekawszych zdjęć, które przedstawiają produkty z logo Fairtrade. Do wygrania jest ekspres do kawy (o wartości ok. 1700 zł) wraz z zapasem kawy Fairtrade!

Zasady konkursu fotograficznego Fairtrade

  1. Kup dowolny produkt lub produkty ze znakiem FAIRTRADE.
  2. Zrób selfie lub dowolne inne zdjęcie przedstawiające kupiony/e produkt/y.
  3. W okresie 12.04-12.05 opublikuj zrobione zdjęcie na swoim Instagramie lub Facebooku, dodając hashtagi: #MiesiacFairtrade, #WybieramFairtrade, @fairtradepolska

Miesiąc Fairtrade – co można zrobić?

Patronat nad Miesiącem Fairtrade objął UN Global Compact Network Poland. Partnerami akcji zostali miasta Gdańsk, Jelenia Góra, Oborniki Śląskie, Poznań, jak również Instytut Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.