Wyścig po zdrowie oficjalnie wystartował

Piknik "Wyścig po zdrowie" odbędzie się w Białymstoku w drugi weekend maja.

Za nami pierwszy weekend z Wyścigiem po Zdrowie! Na początku kwietnia miało miejsce uroczyste otwarcie na PGE Narodowym w Warszawie. Na stadionie prym wiodły rowery i zdrowe jedzenie. Kolejny piknik 10 i 11 maja w Białymstoku. 

Projekt „Wyścig po Zdrowie” w centrum uwagi stawia zdrowy i aktywny tryb życia. Specjaliści zachęcają do prawidłowego odżywiania, badań i profilaktyki. A robią to w niezwykle ciekawy sposób – poprzez zabawę i świetną przygodę.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Cykl spotkań z serii “Wyścig po Zdrowie” został zainaugurowany 6-7 kwietnia na PGE Narodowym podczas Bike Expo. W wydarzeniu udział wzięło wielu znanych gości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się mobilne muzeum Tour de Pologne, które eksponowało bogatą historię polskiego kolarstwa.

Tour de Pologne i projekt “Wyścig po zdrowie” z Czesławem Langiem

Podczas pikniku można również było sprawdzić swoją kolarską formę dzięki mikro Tour de Pologne Amatorów, czyli wyścigu na trenażerach z interaktywną mapą Tour de Pologne Amatorów. Chętni mogli zmierzyć się z samym mistrzem, próbując pobić czas Czesława Langa w specjalnej Strefie Wyzwań w Grand Prix.

„Wyścig po zdrowie” to zachęcanie do ruchu i aktywności, a także wyjście z inicjatywą rodzinnej rozgrywki. Biorący udział w wydarzeniu dowiadują się też więcej na temat zasad prawidłowego odżywiania. Podczas warszawskiego pikniku można było wziąć udział w konsultacjach i wykonać badania profilaktyczne z Medicover. Badano ciśnienie i wzrok, a także skład ciała i poziom cukru.

Ruch a zdrowie. Dlaczego aktywność fizyczna jest tak ważna?

“Wyścig po zdrowie” tym razem w Białymstoku

W drugi weekend maja, 10 i 11 maja, piknik “Wyścig po zdrowie” odbędzie się w Białymstoku na Rynku Kościuszki. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie.

Brak postów do wyświetlenia