Testuj i oceniaj produkty Betterland

Drogeria ekologiczna BetterLand zachęca do testowania i oceniania ich produktów.
Drogeria ekologiczna BetterLand zachęca do testowania i oceniania ich produktów.

BetterLand, największa drogeria ekologiczna w Polsce, zaprasza do współpracy blogerów i influencerów. Firma zachęca do testowania i oceniania swoich produktów.

Żaden z produktów, który dostępny jest w sklepie BetterLand, nie pojawił się na półce przypadkowo. Każdy z nich jest testowany przez samych właścicieli. Ci jednak potrzebują pomocy. Do współpracy zachęcają blogrów i influencerów, którzy w zamian za recenzję, będą mogli testować produkty ekologiczne, m.in. kubeczek menstruacyjny Mooncup, krem na słońce SPF 50 Anthyllis, dezodorant w kremie We Love The Planet, szampon z proteinami NeoBiolina. A to tylko niektóre z propozycji.

Na stronie drogeria-ekologiczna.pl znaleźć można formularz, który powinny wypełnić wszystkie osoby zainteresowane testowaniem produktów ekologicznych.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

BetterLand tworzą ludzie

BetterLand to sklep, który już dziś może pochwalić się wyjątkową ekologiczną społecznością. Tworzą go ludzie z pasją, ekolodzy.

O wielu produktach, które dziś u siebie sprzedajmy, dowiedzieliśmy się od naszych klientów. Słuchamy ich i staramy się odpowiadać na ich potrzeby. Ludzie są dla nas skarbnicą wiedzy

– mówi Małgorzata Jackowska-Poloch, właścicielka sklepu BetterLand.

Testowanie produktów ma charakter nieodpłatny. Zadaniem blogera jest przetestowanie otrzymanego produktu oraz wyrażenie na jego temat rzetelnej opinii (bez naginania rzeczywistości!) i jej publikacja.

Betterland zero waste

Polska marka BetterLand to największa drogeria ekologiczna w Polsce. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Od początku swojej działalności stara się działać w ruchu zero waste. Wszystkie zakupione towary wysyłane są do klientów w opakowaniach z odzysku. Firma szczególnie promuje przedmioty codziennego użytku, które pozwolą ograniczyć ilość generowanych na co dzień odpadów, m.in. kubeczki menstruacyjne, podpaski wielorazowe, szczoteczki bambusowe i pieluszki wielorazowe. BetterLand ponadto edukuje i wywiera skuteczny wpływ na producentów i dostawców do zmian na rzecz zero waste. Swoją postawą inspiruje inne sklepy.

Brak postów do wyświetlenia