Stowarzyszenie Grupa Odrolnika zaprasza do udziału w kampanii społecznej

Stowarzyszenie Grupa Odrolnika zaprasza podmioty z branży „EKO” do współpracy przy kampanii społecznej, która ma na celu promocję żywności i produktów ekologicznych.


W ramach promocji żywności ekologicznej w mediach Stowarzyszenie Grupa Odrolnika
z siedzibą w Rzuchowej rozpoczyna projekt ”Ekologia! To jest to-współpraca rolników ekologicznych w skracaniu łańcucha dostaw”. Do udziału w nim zachęca wszystkie podmioty z branży „EKO”, w tym również rolników ekologicznych oraz producentów żywności ekologicznej.

Promuj “EKO”!

Kampania społeczna ma na celu promocję żywności i produktów ekologicznych z naciskiem na znak rolnictwa ekologicznego tzw. „Eko liść”. Grupa Odrolnika ma nadzieję, że przyczyni się do zjednoczenia rynku ekologicznego.

Projekt zakłada szereg działań w mediach internetowych i tradycyjnych. Przeprowadzonych zostanie co najmniej dziesięć wydarzeń i działań promocyjnych, m.in.: dwudniowy Study Press dla przedstawicieli mediów, na podstawie którego opracowane zostaną materiały dla dziennikarzy i redaktorów.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Działania promocyjne obejmą też media społecznościowe. Grupa Odrolnika na Facebooku pisać będzie o ekologii, rolnictwie ekologicznym, żywności ekologicznej. Będzie miała miejsce również promocja „Eko liścia”. Opracowana zostanie podstrona
internetowa i banery do niej oraz materiał na bloga kulinarnego o ekologii, rolnictwie ekologicznym, żywności ekologicznej.

Organizatorzy zapowiadają też przygotowanie spotu radiowego i sesji fotograficznej z udziałem rolników oraz zorganizowanie konkursu o charakterze ekologicznym i nagrania wideo z gotowaniem na bazie produktów ekologicznych.

Pytania dotyczące kampanii można kierować bezpośrednio do organizatorów pod numerem telefonicznym 14 307-05-01 lub pisząc mejla na adres grupaodrolnika@wp.pl.

Brak postów do wyświetlenia