Teraz czytasz...
Planer na dobry rok 2021. Ruszyła przedsprzedaż
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Planer na dobry rok 2021. Ruszyła przedsprzedaż

Agnieszka Gotówka

To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy lubią planować w tradycyjnych kalendarzach. W przedsprzedaży dostępny jest „Planer na dobry rok 2021”. Co go wyróżnia?

Teoretycznie to kalendarz, jakich na rynku wiele. W praktyce jednak znaleźć w nim można nie tylko miejsce na notatki, listy zadań i plany, ale też inspirujące cytaty, przepisy oraz praktyczne porady dotyczące domu, ogrodu, zdrowia i kulinariów. A wszytko to w temacie ekologii i zero waste. 

„Planer na dobry rok” stworzyliśmy po to, aby  pomóc Ci przeżyć dobry rok. Wypełniony drobnymi zmianami w codziennych nawykach, a także dodającymi energii inspiracjami. Spokojnie. Bez presji. 

Dla kogo „Planer na dobry rok 2021”?

Planer przyda się każdemu. Można z niego korzystać w pracy i w domu. Ma sporo miejsca na luźne zapiski. Ułatwia planowanie, a zanotowane w kalendarzu inspirujące myśli i cytaty motywują do działania. W planerze zanotowaliśmy ponadto święta i fazy księżyca.

Dużą zaletą planera jest jego wydanie. Twarda oprawa z powłoki lnianej nie tylko doskonale się prezentuje, ale również dobrze chroni notatki przed zabrudzeniem. Jest estetyczna i elegancka. Dzięki formatowi A5 zmieści się do większości torebek i plecaków.

„Planer na dobry rok 2021” jest dostępny w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 44,90 zł. Możesz go zamówić w naszym sklepie lub na stronie wydawnictwa Gaj. Uwaga: planery wysyłamy w drugiej połowie września!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.