Planer na dobry rok 2021 już dostępny

blank

Nakładem Wydawnictwa Gaj ukazał się “Planer na dobry rok 2021”. To już druga edycja tego wyjątkowego kalendarza. Co go wyróżnia?

Zapisuj, notuj, planuj w nurcie ekologii i less waste

“Planer na dobry rok 2021” to terminarz, w którym możesz zapisywać swoje notatki oraz ważne wydarzenia i terminy. Zadanie ułatwi kalendarium w układzie tygodniowym, rocznym i miesięcznym.

Ale daty to nie wszystko. By uatrakcyjnić formę planera, dodano do niego solidną porcję ciekawych i praktycznych porad i przepisów. Nie zabrakło też miejsca na motywujące sentencje. A wszystko to w temacie ekologii, zdrowia, less waste, zero waste i ogrodnictwa. 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

blank

Na uwagę zasługuje też wydanie kalendarza. Solidna, twarda oprawa gwarantuje, że terminarz się nie rozpadanie i będzie nam służył przez cały rok. Można go mieć zawsze przy sobie. Zmieści się do plecaka, torby i torebki. Ma 160 stron. Odpowiednią stronę w planerze zaznaczymy wstążką, dzięki czemu szybko odnajdziemy interesujące nas informacje.

blank

6 zalet “Planera na dobry rok 2021”

  • dużo miejsca na własne notatki i przemyślenia
  • sztywna oprawa
  • kalendarium roczne, miesięczne i tygodniowe
  • ciekawe porady, inspirujące przepisy i sentencje
  • ułatwia planowanie codziennych obowiązków
  • piękne wydanie utrzymane w nurcie ekologii i less waste

blank

Gdzie kupię “Planer na dobry rok 2021”?

Planer na dobry rok 2021” kupisz w promocyjnej cenie 49,99 zł na stronie Wydawnictwa Gaj. Do nabycia również w naszym sklepie oraz na Allegro (ze SMARTEM).

Polecamy też wyjątkowy zestaw: “Planer na dobry rok 2021” oraz książkę Elżbiety Przygockiej “Ułóż sobie zdrowie” w cenie 89,98 zł. W duecie taniej!

Brak postów do wyświetlenia