Planer na dobry rok 2021 już dostępny

Nakładem Wydawnictwa Gaj ukazał się “Planer na dobry rok 2021”. To już druga edycja tego wyjątkowego kalendarza. Co go wyróżnia?

Zapisuj, notuj, planuj w nurcie ekologii i less waste

“Planer na dobry rok 2021” to terminarz, w którym możesz zapisywać swoje notatki oraz ważne wydarzenia i terminy. Zadanie ułatwi kalendarium w układzie tygodniowym, rocznym i miesięcznym.

Ale daty to nie wszystko. By uatrakcyjnić formę planera, dodano do niego solidną porcję ciekawych i praktycznych porad i przepisów. Nie zabrakło też miejsca na motywujące sentencje. A wszystko to w temacie ekologii, zdrowia, less waste, zero waste i ogrodnictwa. 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Na uwagę zasługuje też wydanie kalendarza. Solidna, twarda oprawa gwarantuje, że terminarz się nie rozpadanie i będzie nam służył przez cały rok. Można go mieć zawsze przy sobie. Zmieści się do plecaka, torby i torebki. Ma 160 stron. Odpowiednią stronę w planerze zaznaczymy wstążką, dzięki czemu szybko odnajdziemy interesujące nas informacje.

6 zalet “Planera na dobry rok 2021”

  • dużo miejsca na własne notatki i przemyślenia
  • sztywna oprawa
  • kalendarium roczne, miesięczne i tygodniowe
  • ciekawe porady, inspirujące przepisy i sentencje
  • ułatwia planowanie codziennych obowiązków
  • piękne wydanie utrzymane w nurcie ekologii i less waste

Gdzie kupię “Planer na dobry rok 2021”?

Planer na dobry rok 2021” kupisz w promocyjnej cenie 49,99 zł na stronie Wydawnictwa Gaj. Do nabycia również w naszym sklepie oraz na Allegro (ze SMARTEM).

Polecamy też wyjątkowy zestaw: “Planer na dobry rok 2021” oraz książkę Elżbiety Przygockiej “Ułóż sobie zdrowie” w cenie 89,98 zł. W duecie taniej!

Brak postów do wyświetlenia