NaturAvena w branży żywności ekologicznej

NaturAvena jest jednym z krajowych liderów produkujących ekologiczną żywność. Dzięki szerokiej ofercie produktowej, przestrzeganiu najwyższych norm jakości produkcji i surowców oraz zaangażowaniu doświadczonego, pełnego pasji zespołu firma rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie.

NaturAvena producent ekologicznej żywności

Od 10 lat dostarczamy na polski rynek najwyższej jakości produkty pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych. Misją naszej firmy jest propagowanie zbilansowanego sposobu odżywiania opartego na produktach bez sztucznych i niezdrowych dodatków. Dużą uwagę przywiązujemy do skrupulatnego przestrzegania norm jakości i kontroli produkcji. Wykwalifikowany zespół w pełni zaangażowanych pracowników dba o stosowanie odpowiednich technologii produkcyjnych, które zachowują najlepsze walory odżywcze i smakowe każdego produktu.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Szerokie portfolio produktów marki NaturAvena

Dynamiczny rozwój firmy NaturAvena zaowocował obszernym i różnorodnym portfolio produktowym. Szereg specjalistów z zakresu dietetyki oraz technologii żywności dokładnie bada rynek, zapotrzebowanie konsumentów oraz trendy związane z ekologiczną żywnością. W związku z tym w ostatnim z roku na rok powiększamy swój asortyment o około 20-30%. W ostatnim czasie uzupełniliśmy ofertę naszych: olei, makaronów, przypraw, soków, mąk, suplementów diety, przekąsek oraz wielu innych grup produktowych.

NaturAvena producent i dystrybutor

Główną działalnością firmy jest produkcja ekologicznej żywności, jednak aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów rozszerzyliśmy działalność do dystrybucji artykułów ekologicznych innych znanych marek krajowych i zagranicznych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, które przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy oraz rynku ekologicznej żywności w Polsce. Zachęcamy do współpracy: www.naturavena.pl

Brak postów do wyświetlenia