Teraz czytasz...
Hurom – nowoczesna technologia w służbie zdrowia
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Hurom – nowoczesna technologia w służbie zdrowia

Hurom to koreańska firma, która poświęca się realizacji misji zdrowego żywienia i troski o zdrowie. Tworzone przez nią technologie służą realizacji tego celu poprzez uzyskiwanie najzdrowszych soków z owoców i warzyw.

Technologia Hurom

Firma Hurom jest producentem pierwszej na świecie wyciskarki wolnoobrotowej. Kluczowym jej elementem jest wałek ślimakowy. Dzięki wykorzystaniu wolnoobrotowej pracy i swojej unikalnej budowie, naśladuje ona ręczne wyciskanie soku. Gwarantuje to jeszcze więcej witamin i składników mineralnych w sokach, ponieważ nie niszczy ich temperatura powstająca przy wysokoobrotowym wyciskaniu. Marka zapewnia najwyższą jakość wykonania urządzeń, gwarantującą ich długowieczność, a także największą wydajność i klarowność uzyskiwanych soków.

Wyciskarki Hurom ułatwiają życie

Najnowsze urządzenia Hurom – H-AI One Stop oraz H100 to najwyższy poziom technologii, który gwarantuje użytkownikowi oszczędność czasu.

W Hurom H-AI One Stop mamy do czynienia z unikalną misą z dwoma specjalnie wyprofilowanymi nożami. Można wrzucić do niej na raz wszystkie składniki soku, a po uruchomieniu wyciskarki zająć się innymi czynnościami, na przykład przygotowaniem śniadania. Pyszny sok zrobi się sam!

Natomiast Hurom H100 gwarantuje najłatwiejsze mycie. Sito wyciskarki wykonane jest z materiałów, które stają się doskonale czyste jedynie po opłukaniu pod bieżącą wodą, bez użycia szczotek.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom to urządzenia najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie, stojące na straży zdrowego życia i żywienia na co dzień. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie świeżego, bogatego w witaminy i składniki mineralne soku – dla doskonałej kondycji każdego dnia.

Więcej informacji na stronie producenta: www.hurom.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.