Teraz czytasz...
Ekocuda po raz drugi w Gdańsku!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekocuda po raz drugi w Gdańsku!

Już 20 i 21 października, na Stadionie ENERGA w Gdańsku, odbędą się największe w Polsce targi kosmetyków naturalnych – Ekocuda. Polscy i zagraniczni producenci zachwycą jakością, zapachami, a także estetyką wykonania swoich produktów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oprócz możliwości poznania szerokiej gamy produktów, uczestnicy targów mogą spodziewać się również wartościowych warsztatów oraz wykładów w tematyce ekokosmetyków. Wstęp jest bezpłatny.

Ekocuda na Pomorzu

Ekocuda to święto dla miłośników zdrowego stylu życia i uważnych na skład produktów, które kupują. Właśnie dlatego podczas weekendowego wydarzenia mogą nie tylko skorzystać z niecodziennej okazji wyboru kosmetyków z tak szerokiej oferty, ale także otrzymać cenną wiedzę od ekspertów. Świadomi konsumenci docenią również możliwość bezpośredniego spotkania z producentami kosmetyków, których używają. Będzie też okazja do podzielenia się swoimi wrażeniami z ich stosowania.

– Wraz z rozwojem rynku kosmetyków naturalnych w Polsce rosną w siłę Ekocuda. Chcemy pokazać, że warto żyć w zgodzie ze sobą i z otaczającą nas przyrodą jednocześnie. Targi cieszą się ogromną popularnością. z każdą edycją wzrasta liczba odwiedzających, a także wystawców. Cieszę się, że już po raz drugi targi zagoszczą w Gdańsku

– mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje:

Wartością Ekocudów jest także możliwość nawiązania cennych relacji: producentów z klientami, miłośników kosmetyków naturalnych z ekspertami z tej branży. Otrzymuje informacje od uczestników i wystawców, że nie tylko kupili/dotarli do nowych grup swoich klientów, ale nawiązali długofalowe relacje prywatne i biznesowe.

Oprócz możliwości rozmowy z wystawcami i poznania szerokiej gamy produktów, odwiedzający mogą także liczyć na dodatkowe atrakcje. W programie m.in. warsztaty makijażu wykonywanego kosmetykami mineralnymi. Odbędą się również ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i naturalnej pielęgnacji.

Nie wahajcie się! Odwiedźcie targi w nowej lokalizacji w Gdańsku na terenie Stadionu Energa. Poznajcie wystawców z całego kraju i z zagranicy. Powąchajcie setki produktów, weźcie udział w warsztatach, posłuchajcie wykładów. Niezapomniane „ekocudowne” wrażenia gwarantowane!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.