Co w trawie piszczy? Nowa premiera w Fabryce Kart Trefl-Kraków

Były dzikie ptaki, zwierzęta i grzyby. Teraz do serii pięknych kart przyrodniczych dołączają owady. Tajemnicze, czasem straszne, zawsze niezwykłe.

Jak wygląda Hurmak olchowiec, Strzygonia choinówka i Strzępotek perełkowiec? Czym zajmuje się Grabarz pospolity? Czy wiecie, że Rohatyniec nosorożec potrafi podnieść ciężar ważący nawet 380 razy więcej od niego, a Zmierzchnica trupia główka, by dotrzeć do Polski pokonuje tysiące kilometrów?

Zabawę i zdobywanie wiedzy można łączyć!

W talii “Owady Polski” znajduje się 55 kart, każda z inną ilustracją, wiernie odwzorowującą wygląd motyli, chrząszczy, ważek i mnóstwa innych owadów. W zestawie znajduje się również edukacyjna broszura zawierająca krótki opis poszczególnych gatunków oraz zasady 5 popularnych gier karcianych (wist, makao, kierki, remik i 66).

Ilustracje pochodzą z zasobów agencji Puls-Art.06

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W przyrodniczej serii Fabryki Kart Trefl-Kraków ukazały się także:

  • “Dzikie Ptaki Polski”
  • “Dzikie Zwierzęta Polski”
  • “Grzyby Polski”

Mamy 2 zestawy kart do rozdania!

Do rozdania mamy 2 komplety po 4 zestawy kart “Dzikie Ptaki Polski”, “Dzikie Zwierzęta Polski”, “Grzyby Polski” – powędrują one do 2 pierwszych osób, które w komentarzy napiszą jaki motyl przedstawiony jest na okładce kart “Owady Polski” Zapraszamy do zabawy!

Brak postów do wyświetlenia