Teraz czytasz...
Bio Save By Booking w Polsce
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Bio Save By Booking w Polsce

W połowie grudnia 2018 r. dla polskich klientów została uruchomiona platforma handlowa Bio Save By Booking. Umożliwia zakup produktów ekologicznych najwyższej jakości prosto z Włoch, wytworzonych w oparciu o zrównoważony łańcuch dostaw.

Platforma została utworzona dla osób poszukujących biologicznych produktów w przystępnej cenie, które nie są dostępne w typowych supermarketach. Dzięki platformie Bio Save By Booking bez wychodzenia z domu można nawiązać bezpośredni kontakt z producentami żywności ekologicznej we Włoszech, omijając cały łańcuch dystrybucji.

Każdy z producentów przedstawia klientom w uczciwy i przejrzysty sposób proces uprawy produktów, gwarantując tym samym ich ekologiczne pochodzenie. Ponadto producenci opisują szczegółowo wszystkie etapy produkcji, począwszy od uprawy, aż do momentu gdy towar trafia do domu klienta.

Zakupione produkty są następnie wysyłane do klientów za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich. Bio Save By Booking nadzoruje proces dostawy, zapewniając tym samym dostawę w ustalonym wcześniej terminie.

Bio Save By Booking dla polskich klientów

Projekt promuje w ten sposób sprawiedliwy handel za pośrednictwem platformy internetowej, która gromadzi potrzebne produkty ekologiczne i uzupełnia swoją ofertę. Gwarantuje najlepszą cenę i jakość towarów, poprzez produkcję w partiach i marketing wirusowy, wybierając najlepszych włoskich producentów żywności ekologicznej od Sycylii do Lombardii i w dokładny oraz rzetelny sposób dokumentując procesy produkcyjne.

Pierwsze produkty eko dostępne online dla polskich klientów to: mąki, makarony, kawa, miód kasztanowy, dżemy i szafran.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i obserwowania naszego konta na Instagramie i na Facebooku.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.