Bio Save By Booking w Polsce

W połowie grudnia 2018 r. dla polskich klientów została uruchomiona platforma handlowa Bio Save By Booking. Umożliwia zakup produktów ekologicznych najwyższej jakości prosto z Włoch, wytworzonych w oparciu o zrównoważony łańcuch dostaw.

Platforma została utworzona dla osób poszukujących biologicznych produktów w przystępnej cenie, które nie są dostępne w typowych supermarketach. Dzięki platformie Bio Save By Booking bez wychodzenia z domu można nawiązać bezpośredni kontakt z producentami żywności ekologicznej we Włoszech, omijając cały łańcuch dystrybucji.

Każdy z producentów przedstawia klientom w uczciwy i przejrzysty sposób proces uprawy produktów, gwarantując tym samym ich ekologiczne pochodzenie. Ponadto producenci opisują szczegółowo wszystkie etapy produkcji, począwszy od uprawy, aż do momentu gdy towar trafia do domu klienta.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Zakupione produkty są następnie wysyłane do klientów za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich. Bio Save By Booking nadzoruje proces dostawy, zapewniając tym samym dostawę w ustalonym wcześniej terminie.

Bio Save By Booking dla polskich klientów

Projekt promuje w ten sposób sprawiedliwy handel za pośrednictwem platformy internetowej, która gromadzi potrzebne produkty ekologiczne i uzupełnia swoją ofertę. Gwarantuje najlepszą cenę i jakość towarów, poprzez produkcję w partiach i marketing wirusowy, wybierając najlepszych włoskich producentów żywności ekologicznej od Sycylii do Lombardii i w dokładny oraz rzetelny sposób dokumentując procesy produkcyjne.

Pierwsze produkty eko dostępne online dla polskich klientów to: mąki, makarony, kawa, miód kasztanowy, dżemy i szafran.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i obserwowania naszego konta na Instagramie i na Facebooku.

Brak postów do wyświetlenia