Agroabsolwent. Ruszyła 3. edycja konkursu

Agroabsolwent to konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z tematyką agro. Do wygrania nagrody pieniężne i specjalne, m.in. staże zawodowe.

Agroabsolwent. Kto może wziąć udział w konkursie?

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie, których obrona odbyła się w 2020 lub w 2021 r. Ich temat musi być związana z rozwojem agrobiznesu: z postępem, innowacyjnością i zrównoważonym rozwojem gospodarstw rolnych, rozwojem obszarów wiejskich, ekologią oraz innymi działaniami przynoszącymi wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, zdrowia, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, obszarów wiejskich, przemysłu rolno–spożywczego oraz zrównoważenia produkcji żywności.

Prace można zgłaszać do 31 października 2021 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 grudnia 2021 r.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Do wygrania nagrody pieniężne i staże zawodowe

Do tegorocznej edycji konkursu przyłączyło się Polskie Stowarzyszenie Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP”. By dodatkowo nagrodzić prace w zakresie rolnictwa i żywności ekologicznej, organizatorzy nawiązali współpracę z firmami zrzeszonymi w Polskiej Izbie Żywności Ekologicznej

Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody finansowe o łącznej wartości 6 000 zł brutto oraz publikację autorskiego artykułu na łamach wydawnictwa partnera medialnego. Przewidziano też nagrody specjalne, m.in.

  • staż w Grupie Żywiec S.A. za szczególną wartość pracy dla zrównoważenia innowacyjnej produkcji żywności,
  • nagroda specjalna od Spiżarni Rydzyńskiej Sp. z o.o. w zakresie rolnictwa i żywności ekologicznej w postaci bonu zakupowego o wartości 500 zł do wykorzystania na stronie sklepu internetowego firmy
  • nagroda specjalna w zakresie rolnictwa i żywności ekologicznej w postaci możliwości odbycia bezpłatnego stażu w firmie Bio Planet S.A.

Wszyscy laureaci otrzymają również nagrody specjalne od partnerów medialnych w postaci:

  • książki i rocznej prenumeraty wybranego magazynu wydawnictwa Plantpress,
  • rocznej prenumeraty BioKuriera.

Organizatorem konkursu jest BNP Paribas. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: KontaktAgro@bnpparibas.pl, wpisując w tytule wiadomości: imię i nazwisko zgłaszającego z dopiskiem „Konkurs Agroabsolwent”.

Brak postów do wyświetlenia