Targi Biofach 2011

 16-19 lutego 2011 to dni, w których odbędzie się kolejna edycja norymberskich Targów Biofach. Największej światowej imprezie branży ekologicznej towarzyszyć będą targi kosmetyki naturalnej Vivaness oraz szereg wydarzeń towarzyszących.
 
Targi BioFach+Vivaness to najważniejsze międzynarodowe forum handlowców oferujących ekologiczną żywność i inne produkty naturalne, miejsce spotkania i wymiany doświadczeń producentów, przetwórców i dystrybutorów z całego świata. W lutym 2010 r. podczas 21 edycji targów BioFach swoją ofertę przedstawiło 2.557 wystawców z 87 krajów (66% spoza Niemiec), a targi odwiedziło 43.669 specjalistów z całego świata (ze 121 krajów, 38% odwiedzających spoza Niemiec). Na targach BioFach 2010 Polska reprezentowana była przez kilkudziesięciu wystawców. Więcej informacji na temat targów BioFach dostępnych jest na stronie www.biofach.de.

Aplikacje wystawiennicze w językach angielskim i niemieckim (wraz z cennikami) są dostępne na stronie www.biofach.de. Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce informuje, że wystawcom, którzy nadeślą formalne zgłoszenie do dnia 15 lipca 2010 r. będzie przysługiwał rabat.

Jeżeli Państwo będą zainteresowani udziałem jako wystawcy, prosimy o odwiedzenie strony www.biofach.biokurier.pl

Więcej informacji na temat Targów i możliwości uzyskania wejściówek na specjalnej podstronie: www.biofach.biokurier.pl

Przeczytaj naszą relację z Targów BioFach 2010: Uczciwie i ekologicznie. Relacja z Targów BioFach 2010.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Biofach 2010

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia