Wiemy kto zdobył nagrodę Best Of Organic 2014 w trakcie Organic Marketing Forum

Po raz kolejny w trakcie warszawskiego Organic Marketing Forum przyznano nagrody Best Of Organic dla najlepszych produktów ekologicznych na wystawie. Kto zdobył nagrody?

Jury złożone z wszystkich uczestników kongresu wyróżniło 3 produkty.

I miejsce wywalczyła Spółka Rolnicza Juchowo Sp. z o.o. za ekologiczny syrop owocowy – Malina. Na  II miejsce znalazł się sok z granatów 100% BIO zgłoszony przez Eko-Wital Sp. z o.o. III miejscem wyróżniono olej pomarańczowy Omega Orange wyprodukowany przez Ölmühle Moog GmbH.

Tegoroczne targi Organic Marketing Forum odbyły się w dniach 1-2 czerwca 2014 w Warszawie. Odwiedziło je niemal 250 uczestników z 22 krajów.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Ta edycja OMF skupiła się głównie na nowych strategiach marketingowych wykorzystywanych w sektorze rolnictwa ekologicznego oraz na efektywnych metodach współpracy z mediami.

Podczas konferencji ekologiczni przetwórcy oraz handlowcy, jak i inni eksperci branżowi, opowiedzieli o czynnikach sukcesu samej produkcji i sprzedaży produktów ekologicznych. Przedstawione zostały również raporty z rynków ekologicznych takich krajów jak: Francja, Bułgaria, Kazachstan, Ukraina, czy Rosja i region Kaukazu

Przeczytaj podsumowanie Organic Marketing Forum 2014

Brak postów do wyświetlenia