Fa’la Cosa Giusta! – targi odpowiedzialnej konsumpcji i zrównoważonego stylu życia

Ekologia, Fair Trade, CSR, etyczna moda, ekoprodukty – to tylko niektóre, z tematów Fa’la Cosa Giusta. Targi odbywają się w dniach 25-27 marca w Mediolanie (Włochy).

Targi Fa’la Cosa Giusta odbędą się w mediolańskiej hali Fieramilanocity (Pavilion 1 and 2 – powierzchnia 22 m2). Wydarzeniom handlowym towarzyszyć będą prelekcje i wykłady oraz imprezy kulturalne. Więcej informacji o targach na stronie internetowej: www.falacosagiusta.org

Jak informuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie, organizatorzy targów zainteresowani są współpracą z polskimi firmami.

Wystawcy chętni do wzięcia udziału w przedsięwzięciu mogą kontaktować się z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Rzymie: www.roma.trade.gov.pl .

Bieżące informacje na temat imprez targowych BIO braży: TARGI

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia