O nas
Biokurier.pl - Kim jesteśmy
3.125 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.13 (4 Głosów)
środa, 16, grudzień 2009 01:00 Autor: admin_bio

Biokurier.pl to czasopismo oraz portal o produktach ekologicznych i rynku żywności ekologicznej w Polsce. Od 2008 roku dostarczamy sprawdzone, rzetelne i świeże informacje na temat żywności ekologicznej, tradycyjnej i lokalnej a także kosmetyków naturalnych i innych produktów przyjaznych naturze i ludziom.

Oprócz konsumentów, naszymi odbiorcami są  sprzedawcy produktów ekologicznych, hurtownicy oraz sami rolnicy ekologiczni. Informujemy na temat ważnych wydarzeń z sektora BIO: konferencji, spotkań, imprez, czy też zmian prawnych. Przy redagowaniu portalu współpracujemy z ekspertami w dziedzinie rolnictwa ekologicznego i żywności ekologicznej.

Jesteśmy partnerami najważniejszych imprez branżowych w Polsce: Natura Food, Regionalia, Targi EcoFamily, World Food

W ramach projektu Akademia Biokuriera organizujemy w ich trakcie seminaria i prezentacje dotyczące trendów na rynku żywności ekologicznej i produktów ekologicznych.

W ramach dystrybucji współpracujemy także z ok. 200 sklepami specjalistycznymi z żywnością ekologiczną na terenie całej Polski. Dołącz do nas

 Biokurier jest tytułem prasowym zamieszczonym w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem rejestrowym 673 w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy.

Redakcja BioKuriera:

Karol Przybylak (koordynator projektu, redaktor naczelny) / Twitter: @KarolPrzybylak

Magdalena Przybylak - Zdanowicz (dziennikarka, laureatka wyróżnienia w konkursie na najciekawszą publikację związaną z rolnictwem ekologicznym przeprowadzonym przez Kampanię Promocyjną Rolnictwa Ekologicznego w 2009 roku)

Krzysztof Kamiński (dziennikarz, popularyzator medycyny naturalnej i ekologii, redaktor naczelny kwartalnika "Porady na zdrowie", biograf słynnego franciszkanina - zielarza i wizjonera o. C.A.Klimuszki. Wspołpracuje także m.in. z czasopismami "Eko Arka" i "Echa Leśne")

Agnieszka Gotówka

Piotr Geise

Monika Styczek

Adam Turowiec

 

Współpracowali z nami:

Tomasz Czubachowski (pomysłodawca i inicjator powstania drukowanej wersji magazynu)

Andrzej Szeremeta 

Marek Ellnain

śp. Zbigniew Przybylak (1953-2012) (dziennikarz, założyciel pisma Eko Arka i Wydawnictwa Gaj, propagator rolnictwa ekologicznego, autor Ekologicznego Poradnika Księżycowego)

 Reklama w Biokurierze? - serdecznie zapraszamy do współracy

 

Nasze dane kontaktowe:

Redakcja BioKuriera

EKO MEDIA

Ul. Siedlecka 62, 85-412 Bydgoszcz

Tel. 52 581 52 90 (PN-PT, 9-15)

Fax: 52 327 91 22

e-mail: redakcja@biokurier.pl

 

 

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.