Po szkoleniu dla eko fryzjerek i kosmetyczek

W dniach 13-14 marca 2011 odbyło się po raz pierwszy szkolenie z udziałem fryzjerów z Polski w siedzibie CULUMNATURA w Austrii. Fryzjerzy przeszli pierwszy cykl szkolenia z zakresu Fryzjerstwa i kosmetyki naturalnej dotyczącej pielęgnacji skóry i włosów. Poznali zasady łączenia ze sobą produktów naturalnych CULUMNATURA i odpowiednie dobieranie ich do rodzajów skóry i włosów klientek.

 

Praca z kosmetykami w odpowiedniej atmosferze udowodniła naszym uczestniczkom, że zawód fryzjera czy kosmetyczki nie musi łączyć się z robotą na akord w stresie i narażaniu siebie i klientek na ciągły kontakt z chemią. To niesamowite ile cudownych kosmetyków bez dodatków chemii daje nam nasza matka natura.

Oto kilka zdjęć ze szkolenia:

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

Produkty firmy Culumnatura są w 100% naturalne posiadają skład (INCI) oraz certyfikat Codex Alimentarius Austriacus, który odpowiada wymogom najostrzejszego na świecie standardu jakości środków spożywczych i spełnia wymogi Humane Cosmetics Standard (HCS). Pełna, uczciwa deklaracja składników oznacza: to czego nie ma na etykiecie, nie ma również w środku

 

Joanna Pohl (CulumNatura)

 

Brak postów do wyświetlenia