Żywność eko na jarmarkach w sobotę

 W nadchodzący weekend odbędzie się kilka jarmarków. Okazja do bezpośredniego zakupu żywności ekologicznej nadarzy się w sobotę 3 września Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

 

We Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja cyklicznego jarmarku „Krótka Droga”. Organizatorzy i rolnicy ekologiczni zapraszają do wroclawskiej ksiegarni/kawiarni Falanster przy ul. św. Antoniego 23, w sobotę 3 września w godz. 11-13.30. – Będą świeże owoce, warzywa, jajka, nabiał, pieczywo, przetwory – zapowiada w newsletterze Kasia Gawlicz, koordynatorka Krótkiej Drogi.

 

Warszawscy konsumenci żywności ekologicznej wybrać się mogą na BioBazar. Jak co tydzień odbędzie się on w sobotę przy ulicy Żelaznej 51/53 (w godz. 8-16). Spróbować będzie można m.in. ekologicznych koktajli.

 

Żywność ekologiczną nabyć będzie można także na Jarmarku Toruńskim, który dobywa się w sobotę na terenie Muzeum Etnograficznego w godz. 10-14. Rolnicy z Kujawsko – Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Ekoland zapraszają. – Na jarmarku zakupić będzie można warzywa, owoce, ziemniaki, przetwory mleczne, soki i przetwory oraz produkty zbożowe bezpośrednio od rolników ekologicznych i producentów – zapowiada Mieczysław Babalski, prezes Kujawsko – Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Ekoland.


Wiesz o eko inicjatywie w Twojej okolicy? Napisz do nas: redakcja@biokurier.pl


Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia