Zeskanuj kod kreskowy i dowiedz się więcej o produkcie

Skaner kodów kreskowych pozwalający przy użyciu smartfona szybko znaleźć wiele potrzebnych informacji o produkcie i jego składzie to nowa funkcjonalność w aplikacji e- food.

W nowej wersji aplikacji, którą opisywaliśmy już w lutym (przeczytaj: Aplikacja E-Food – sprawdź co się kryje za E- symbolem) można nie tylko dowiedzieć się co oznaczają „tajemnicze” symbole „E” w składzie produktów spożywczych, ale także zeskanować kod kreskowy na produkcie i przeczytać jego skład. W bazie danych aplikacji uwzględniono tysiące najpopularniejszych produktów spożywczych, dostępnych na polskim rynku. Skład każdego z nich wyświetlany jest na ekranie telefonu zaraz po przeskanowaniu kodu kreskowego. Tym samym użytkownik otrzymuje informację, czy i jakie szkodliwe dla zdrowia składniki, zawiera wybrany produkt.

– Wdrożenie takiego rozwiązania stanowi naturalną odpowiedź na potrzeby osób, świadomie wybierających to, co jedzą. Wpisywanie składów kilku produktów może być czasochłonne, dlatego aplikacja e-food została wyposażona w skaner, który natychmiast dostarcza użytkownikom poszukiwanej odpowiedzi – wyjaśnia Bogumił Jankiewicz, pomysłodawca projektu.

Korzystanie z wersji pozbawionej bannerów reklamowych to koszt 0,89 €. (ok. 4 zł) W wersji bezpłatnej można zeskanować 5 produktów. Aplikacja wApp Store:i Google Play.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Brak postów do wyświetlenia