Zapisy na 6. edycję targów NATURA FOOD i beECO trwają! Do końca czerwca promocyjne ceny

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w VI edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD, która odbędzie się w dniach 11 – 13 października 2013 roku. Równolegle odbędą się Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO.

Cały EKOświat w Łodzi!

Łódzkie Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD to najważniejsza branżowa impreza w Polsce dedykowana bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. NATURA FOOD to doroczne spotkanie sektora żywności wysokiej jakości – uczestniczy w nim ponad 300 wystawców i 10 tysięcy zwiedzających: rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy. Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na polskim rynku ekoproduktów i wysokiej jakości żywności niskoprzetworzonej oraz do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż.

Branżowy EKOweekend

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Podczas tegorocznej edycji NATURA FOOD odbędzie się Konferencja Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz konferencja grupy IFOAM EU, europejskiej struktury Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego, uświetniająca jubileusz 10-lecia działalności w Europie. – W trakcie targów odbędzie się również BIOBIZNES FORUM – informuje Agata Szczepaniak, menadżer projektu z Międzynarodowych Targów Łódzkich   Jesteśmy przekonani, że cykl branżowych sesji warsztatowo-seminaryjnych, których wiodącym tematem będzie ekobiznes, będzie atrakcyjnym punktem dla przedsiębiorców i ekoproducentów. Jak co roku program będzie wzbogacony o sympozja i prelekcje dotyczące szeroko rozumianej branży naturalnej żywności. Nie zabraknie też prezentacji nowości produktowych.

Do końca czerwca obowiązują promocyjne ceny dla wystawców. Szczegóły tutaj:

Życie w stylu EKO

Równolegle do NATURA FOOD Międzynarodowe Targi Łódzkie organizują komplementarne wydarzenie – II Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO. Kolejna edycja imprezy to atrakcyjna propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także o otaczające środowisko. Targi beECO skierowane są do właścicieli sklepów ekologicznych, producentów wyrobów ekologicznych oraz do architektów i projektantów, którzy wykonując swoją pracę starają się w jak największym stopniu dbać i chronić środowisko naturalne. Targi Ekologicznego Stylu Życia to również propozycja dla indywidualnych odbiorców, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę na temat recyclingu, upcyclingu, ekologicznych środków czystości, czy kosmetyków.

Przeczytaj relację  z ubiegłorocznych targów: Przez weekend Łódź była eko stolicą Polski! – Natura Food, beECO 2012 relacja

Organizatorzy do udziału w Targach NATURA FOOD zapraszają certyfikowanych producentów i przetwórców żywności ekologicznej, firmy wytwarzające żywność naturalną z oznaczeniami unijnymi i oznaczeniami Krajowego Systemu Jakość – Tradycja, członków Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, producentów produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych MRiRW, producentów produktów naturalnych, nieprzemysłowych i o niskim stopniu przetworzenia, którym nie nadano żadnych certyfikatów jakościowych ani innych oznaczeń.
Zgłoś swoją firmę!

Patronat Branżowy nad wydarzeniami objęli:
• EKOLAND Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi
• POLSKA EKOLOGIA Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych
•  Czasopismo o produktach ekologicznych BioKurier

Honorowym Patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Związek Województw RP oraz Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

Do końca czerwca obowiązują promocyjne ceny dla wystawców. Szczegóły tutaj:

Brak postów do wyświetlenia