Wystawa o etycznej modzie

Czym tak naprawdę jest Moda Etyczna? Jaka jest jej historia i co dzieje się wokół tego tematu w naszym kraju i na świecie? – To pytania, na które odpowiedź znaleźć będzie można w trakcie Pokazu Etycznej Mody, który odbędzie się 2 października w Warszawie.

Wystawę zorganizowały: Polska Akcja Humanitarna, Polska Zielona Sieć, Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz firma The Earth Collection, która obchodzi 2 lecie działania na polskim rynku.

Wystawa odbędzie się 2 października 2010 w sklepie The Earth Collection przy ulicy Berezyńskiej 24. Biokurier jest jednym z patronów medialnych wydarzenia, na miejscu otrzymać będzie można najnowszy, 14 numer naszego czasopisma.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
źródło: The Earth Collection

 

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia