Warszawa. Jutro BioBazar także na Wilanowie.

Jak co tydzień BioBazar odbywa się w sobotę na terenie dawnej fabryki Norblin. W ten weekend żywność ekologiczną będzie można nabyć także na Wilanowie.

Od najbliższej soboty (7 maja), BioBazar – warszawski targ produktów ekologicznych, który na stałe działa na terenie dawnej fabryki Norblina, otwiera swoje stoisko w Wilanowie. Żywność ekologiczną nabyć będzie można w soboty w godzinach od 10 do 15 na terenie parkingu przy ulicy Kostki Potockiego (za budynkiem Poczty Polskiej).

Jarmark przy ulicy Kostki Potockiego organizowany jest w każdą sobotę w godzinach od 10 do 15 przez Urząd Dzielnicy Wilanów i można na nim kupić głównie produkty regionalne. Dzięki współpracy z BioBazarem wzbogaci się o duże stoisko z produktami ekologicznymi. Na stoisku dostępne będą wędliny, pieczywo, nabiał, ziemniaki, świeże i wędzone ryby, miody, ciasta i ciasteczka, przetwory warzywne i owocowe, makarony i wiele innych produktów. Wszystkie to certyfikowana żywność ekologiczna.

W ofercie znajdą się także ekologiczne kosmetyki i naturalne środki czystości, produkowane na bazie kwasów roślinnych, nieszkodliwe dla środowiska.

 

7 maja na BioBazarze w Norblinie – jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca – Europejska Platforma Recyklingu i Fundacja Zielony Horyzont organizują zbiórkę elektrośmieci i zużytych baterii. Każdy, kto przyniesie zużyty sprzęt elektroniczny albo  10 zużytych baterii, otrzyma sadzonkę rodzimego drzewa (brzozy, klonu, lipy lub sosny),  a dla tych, którzy są smakoszami ekologicznych produktów, mamy pyszne ekologiczne pomarańcze.

BioBazar w dawnej fabryce Norblina ( ul. Żelazna 51/53) trwa od 8 do 17.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

źródło: BioBazar


Cotygodniowa porcja BioInformacji do Twojej skrzynki e-mailowej – zapisz się na nasz newsletter (lewy dolny róg strony)


 


<!–[if !supportLineBreakNewLine]–>
<!–[endif]–>

Brak postów do wyświetlenia