Ruszyła Ogólnopolska Kampania Promocyjna Żywności Ekologicznej

Spoty reklamowe z gwiazdami, filmiki edukacyjne, reklamy w ogólnopolskich mediach – w poniedziałek ruszyła Ogólnopolska Kampania Promocyjna Żywności Ekologicznej. Jej hasło to: Żywność ekologiczna gwarancją dobrego smaku.

Celebryci promują eko

Twarzami kampanii zostali Artur Partyka (były lekkoatleta) oraz aktorka Magdalena Kumorek (znana m.in. z serialu Przepis na życie). Dostępne są już pierwsze dwa spoty reklamowe z ich udziałem.

Ich premiera odbyła się w trakcie Targów Polagra w Poznaniu w poniedziałek 8 października, a ich emisja przewidziana jest na okres od 8 października do 15 grudnia tego roku.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W mediach społecznościowych…

W ramach kampanii prowadzony będzie także oficjalny blog (http://gwarancja-dobrego-smaku.blogspot.com), kanał youtube oraz profil na facebooku (https://www.facebook.com/pages/%C5%BBywno%C5%9B%C4%87-Ekologiczna-gwarancj%C4%85-dobrego-smaku/268950953208230?fref=ts).

Za ich zawartość odpowiedzialny jest Rafał Hornberger, dietetyk oraz ekspert ds. żywienia.

Mini reportaże kulinarne z gospodarstw

W Internecie opublikowanych zostanie kilkanaście filmików, w których Grzegorz Łapanowski (dziennikarz kulinarny, kucharz i entuzjasta ekologicznej żywności) odwiedza gospodarstwa ekologiczne i przygotowuje potrawy z produktów, które one oferują. Pierwsze dwa filmiki zostały już opublikowane. Filmy wyreżyserował Jacek Szymański.

Reklamy w ogólnopolskich mediach

Akcja promowana będzie w ogólnopolskich tytułach prasowych takich jak „Newsweek”, „Gala”, „Rzeczpospolita” czy „Gotuj krok po kroku”.

Organizatorem kampanii jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi a jej wykonanie zlecone zostało firmie Fabryka Komunikacji Społecznej.

Brak postów do wyświetlenia